کد خبر: ۶۳۹۸۹۹۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

دومین بیمارستان فوق تخصصی فارس در جهرم احداث می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیمارستان ۳۰۰ تخت‌خوابی جهرم دومین بیمارستان فوق تخصصی فارس است از ارائه خدمات درمانی به جنوب فارس و کشور در این شهرستان خبر داد.

وی ادامه داد: بیمارستان جهرم در ابتدا با ۲۰۰ تخت شروع به احداث و در طول زمان براساس نیاز‌های موجود و با توجه به اینکه بیش از نیمی از تخت‌های بیمارستان‌های جهرم در اختیار مردم شهرستان‌ها و استان‌های مجاور قرار دارد، تخت‌های آن به ۳۰۰ تخت افزایش یافت.

رضایی بیان کرد: بیمارستان جهرم بعد از شیراز از نظر وسعت و زیربنا به عنوان دومین بیمارستان فوق تخصصی و قطب پزشکی استان فارس، خدمات پزشکی را به جنوب فارس و کشور ارائه خواهد داد

وی اظهار داشت: در این مجموعه که زمین آن را خانواده مرحوم خواجه‌پور اهدا کرده‌اند شهر سلامت با بیمارستان‌های مکمل احداث و خدمات بهداشت و درمانی ارائه می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به احداث مرکز درمان ناباروری در کنار این بیمارستان، گفت: مراکز درمان ناباروری فقط در مراکز استان‌ها وجود دارد که این مرکز با پیگیری‌های انجام شده در جهرم نیز درحال ساخت است.

رضایی از احداث واحد‌های اقامتی خیرساز در این بیمارستان خبر داد و افزود: در این مجموعه ۵۰ واحد اقامتی و یک آشپزخانه به منظور ارائه خدمات رایگان به همراهان بیمار توسط یک خیر احداث می‌شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیمارستان جهرم نزدیک به ۶۵ درصد پیشرفت داشته و تجهیزات آن خریداری و طبق برنامه زمانبندی با تأمین منابع مالی، پیمانکار باید عملیات اجرایی آن‌را در سال ۹۷ به پایان برساند.

جهرم در فاصله ۱۹۶ کیلومتری شیراز قرار دارد.
انتهای پیام/ر

احداث بیمارستان فوق تخصصی در جهرم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر