کد خبر: ۶۳۹۹۰۲۵
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱

استاندار قزوین در دیدار با اعضای نظام پزشکی استان، موافقت خود را برای ایجاد شهرک سلامت وساخت مسکن برای پزشکان اعلام کرد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار در این دیدار گفت: اگر زمین پیش بینی شده کشاورزی نباشد و مشکل قانونی هم نداشته باشد، با حضور کارشناسان راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی از این زمین بازدید کرده و سپس نظر نهایی خود را اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل تعاونی مسکن پزشکان استان هم در این دیدار با اشاره به ضرورت تامین مسکن برای پزشکان گفت: تعاونی مسکن پزشکان از سال ۷۷ قطعه زمینی در داخل شهر قزوین خریداری کرده است که هنوز نتوانسته ایم برای ساخت آن اقدام کنیم.

مجید نصری افزود: این زمین به مساحت ۱۶.۵ هکتار آماده قطعه بندی برای ۲۵۰ نفر است که به عنوان شهرک سلامت با رعایت همه مسائل زیست محیطی و ایجاد فضای سبز، زمین‌های ورزشی و جاده سلامت می‌تواند نمونه خوبی از یک ساخت و سازی دوستدار محیط زیست باشد.

مدیرعامل تعاونی مسکن پزشکان استان گفت: در کوتاه مدت می‌توان برای ۵ هزار نفر در این ساخت و ساز شغل ایجاد کرد و در صورت موافقت و حل مشکل حریم با پادگان ارتش می‌توان ساخت و ساز این واحد‌ها را انجام داد.

انتهای پیام/

دیدار استاندار قزوین با اعضای نظام پزشکی استان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر