کد خبر: ۶۳۹۹۰۹۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: سیدعادل برقعی از داوران مطرح همدان برای قضاوت در نخستین گرند اسلم سال 2018 میلادی به میزبانی کشور استرالیا دعوت شد.

قضاوت داورهمدانی در گرند اسلم سال 2018 استرالیابه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ حمدالله چاروسایی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: نخستین گرند اسلم سال 2018 جهان دی ماه سال جاری به میزبانی ملبورن استرالیا برگزار می شود که از سوی فدراسیون جهانی تنیس داور همدانی برای قضاوت در این ( ITF ) رقابت ها دعوت شد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات استرالیا نخستین مسابقه جایزه بزرگ تنیس سال از بین چهار گرنداسلم است، بیان کرد: : این رقابت ها همه ساله در ماه ژانویه در شهر ملبورن استرالیا و به مدت دو هفته برگزار می شود که از کشورمان سید عادل برقعی داور نشان برنز حضور خواهد داشت

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان به اهمیت این مسابقات جهانی اشاره کرد و گفت: اوپن فرانسه، ویمبلدون و اوپن آمریکا سه گرنداسلم دیگری هستند که رد سال 2018 برگزار می شوند.

چاروسایی خاطرنشان کرد: سید عادل برقعی داور نشان برنز کشورمان برای نهمین سال پیاپی به این رویداد جهانی تنیس دعوت شده است.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: تنیس آزاد استرالیا از پربیننده ترین مسابقات تنیس در جهان است که قدمتی یکصد ساله دارد و برترین های این رشته در زمین های هارد کورت به مصاف یکدیگر می روند.

انتهای پیام/د.ا

داور همدانی در مسابقات گرند اسلم 2018

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر