کد خبر: ۶۳۹۹۲۰۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم:

ذاکریان در حاشیه بازدید از جشنواره نمایشی شهر خوب شهروند خوب استفاده از زبان هنر را بهترین شیوه ی انتقال مفاهیم شهروندی دانست.

استفاده از زبان هنر،بهترین شیوه ی انتقال مفاهیم شهروندی است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛ذاکریان،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در حاشیه بازدید از جشنواره نمایشی شهر خوب شهروند خوب،یکی از بهترین شیوه‌های انتقال مفاهیم و رفتارهای درست شهروندی به مردم را در قالب هنر و تأثیرگذارترین نوع هنر را نمایش‌های خیابانی عنوان کرد.

وی افزود: قطعا یکی از بهترین قالب‌هایی که در آن می‌شود مفاهیم شهروندی را به مردم و شهروندان منتقل کرد، قالب هنر است.

 ذاکریان ادامه داد: نمایش و تئاتر خیابانی از تأثیرگذارترین این قالب‌هاست که از این رهگذر، بخش قابل توجهی از انتظاراتی که از شهروندان داریم، محقق می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم تأکید کرد: برای اینکه رفتار شهروندان مطابق استاندارهایی که وجود دارد، باشد و برای فرهنگ‌سازی در این زمینه از قالب هنر و در قالب هنر از تأثیرگذارترین آن که نمایش خیابانی است، بهره‌گیری شده است.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره نمایشی شهر خوب شهروند خوب که چند روزی است در شهر مقدس قم در حال اجراست، خوشبختانه بازخورد خوبی داشته و رفتار مردم نشان می‌دهد که استفاده از هنر در این عرصه بسیار اثرگذار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم عنوان کرد: با توجه به اینکه اجرای چنین اقدامات و فعالیت‌هایی تا به امروز در قم سابقه نداشته است، برای شهروندان تازگی دارد و ممکن است برای آن‌ها تعجب برانگیز باشد.

احمدی تصریح کرد: قطعا با استمرار این نمایش‌ها و تئاترها در زمینه‌های مختلف فرهنگ شهروندی، شاهد تغییر رفتار شهروندان خواهیم بود و این نمایش‌ها برای آن‌ها عادی خواهد شد.

انتهای پیام/ش

بازدید معاون حمل و نقل شهرداری قم از جشنواره شهر خوب

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر