کد خبر: ۶۳۹۹۳۰۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: شکست فتنه ۹۶ به جهانیان نشان داد انقلاب اسلامی پس از پیروزی در نبرد‌های فرامرزیِ منطقه دارای استحکام درونی نیز هست و ملت با بصیرت ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حضور فعال دارند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ مراسم تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید بازرسی سپاه فجر استان فارس با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر و فرماندهان نواحی بسیج استان فارس برگزار شد.

سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با تجلیل از تلاش‌های نیرو‌های انتظامی، بسیج و نهاد‌های اطلاعاتی در راستای مقابله با فتنه ۹۶، گفت: توطئه‌ها و فتنه‌ها بر علیه انقلاب اسلامی همچنان ادامه خواهند داشت بنابراین باید آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی حفظ کرده و ارتقاء دهیم.

وی با بیان اینکه پیش بینی و پیشگیری یک اصل مهم در مقابله موثر با رخداد فتنه است، افزود: فتنه ۹۶ دارای تفاوت‌های اساسی با فتنه‌های پیش از آن در سال‌های ۷۸ و ۸۸ بود که باید توسط کارشناسان تحلیل شوند.

سردار غیاثی با بیان اینکه سپاه و بسیج بر اساس قانون و مطالبات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) حافظ انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: استکبار جهانی همواره به دنبال استفاده از خلاء‌های موجود در کشور با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی است بنابراین نباید اجازه دهیم بین مردم و حاکمیت اسلامی فاصله ایجاد شود.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه حضور انقلابی و با بصیرت مردم در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی موجب شکست طرح فتنه ۹۶ شد، گفت: ایجاد اجتماعات خیابانی و کشته سازی در سراسر کشور یکی از اهداف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه اخیر بود که در همین راستا قصد داشتند محموله‌های سلاح را از برخی استان‌های مرزی وارد کشور کنند.

سردار غیاثی ادامه داد: در فتنه ۹۶ شاهد انسجام و تشکیل یک زنجیره متحد در محور دشمنان انقلاب اسلامی نظیر آمریکا، رژیم صهیونیستی، سلطنت طلب ها، منافقین و عناصر داخلی با حمایت مالی یکی از کشور‌ها بودیم که در فتنه‌های پیشین این سطح از انسجام سابقه نداشت.

وی با بیان اینکه توفیق بزرگ در شکست تمام زنجیره دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه ۹۶ دارای پیامد‌های ارزشمندی برای ایران اسلامی است، گفت: شکست فتنه ۹۶ به جهانیان نشان داد انقلاب اسلامی پس از پیروزی در نبرد‌های فرامرزیِ منطقه دارای استحکام درونی نیز هست و ملت با بصیرت ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حضور فعال دارند.

فرمانده سپاه فجر در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه " پروژه مایوس سازی " محور تلاش‌های استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است، گفت: تبلیغات رسانه‌ای و عملیات روانی در راستای ایجاد نارضایتی در مردم نسبت به نظام اسلامی و مخدوش کردن اُمید جوانان نسبت به آینده انقلاب اسلامی هدف اصلی پروژه مایوس سازی است که در بستر فضای مجازی از طریق بزرگنمایی اتفاقات و شایعه سازی دنبال می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت توجه دولت به مطالبات اقتصادی مردم و تلاش مسئولان برای تحقق وعده ها، بیان کرد: سران آمریکا طِی ماه‌های گذشته بار‌ها اعلام کرده اند هدف اصلی آن‌ها حمایت از عناصر داخلی برای تغییر نظام سیاسی ایران است.

سردار غیاثی با بیان اینکه معاونت بازرسی یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار مجموعه فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: سپاه فجر استان فارس یک سپاه انقلابی، جوان و فعال در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است و انتصابات در این نهاد بر محور استمرار حرکت انقلابی با بهره گیری از نیرو‌های متخصص صورت می‌گیرند.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار سید علی خادم تجلیل و سرهنگ پاسدار علی محمد محمدی بعنوان معاون جدید بازرسی سپاه فجر معرفی شد.
انتهای پیام/ر

آئین تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید بازرسی سپاه فجر فارس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر