کد خبر: ۶۴۰۴۹۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۰
صیاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

سخنگوی کمیسیون انتخابات افغانستان گفت: با تکمیل اعضای کمیسیون، روند کاری این نهاد شتاب بیشتری می گیرد.

روند کاری کمیسیون مستقل انتخابات شتاب بیشتری می گیرد«گلاجان عبدالبدیع صیاد»، سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان در گفتگو با خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با تکمیل اعضای کمیسیون انتخابات، روند کاری این کمیسیون شتاب بیشتری می گیرد.

وی با اشاره به معرفی عضو جدید این کمیسیون اظهار داشت: برنامه های فنی و عملیاتی کمیسیون مستقل انتخابات قبل از اضافه شدن آقای «سید حفیظ الله هاشمی» و تکمیل شدن اعضای کمیسیون نیز در حال اجرا بود و تعهد برای برگزاری انتخابات عادلانه و شفاف وجود داشت، اما اکنون با معرفی شدن عضو جدید و کامل شدن اعضای کمسیون مستقل انتخابات، روند امور شتاب بیشتری خواهد گرفت.

عبدالبدیع صیاد تاکید کرد که آقای «سید حفیظ الله هاشمی»، امروز شنبه (30 جدی) رسما به عنوان عضو کمیسیون مستقل انتخابات معرفی می شود.

سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان افزود: اکنون پس از تکمیل کمیسیون مستقل انتخابات، انتخابات هیات اداری این کمیسیون برگزار میگردد و از خلال آن، رئیس، دو معاون، منشی و سخنگوی این کمیسیون مجددا انتخاب خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که پس از برگزاری انتخابات داخلی این کمیسیون، روند کارها را سرعت بیشتری به خود گرفته و امور به شکل منظم تری به پیش برود.

سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان بیان داشت: کار و تلاش در تمام جزئیات و برنامه های عملیاتی، شامل امور بودجه ای، امنیتی و دیگر موارد جریان دارد و اکثر کارها به اتمام رسیده است.

«گلاجان عبدالبدیع صیاد»، سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان در پایان این گفتگو تاکید کرد که اگر وضعیت امنیتی یاری کند، انتخابات پارلمانی افغانستان در وقت معین آن یعنی 16 سرطان/ تیر سال آینده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر