کد خبر: ۶۴۲۰۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۹

بعد از سال‌ها بحث درباره لحاظ قاچاق مواد مخدر در تولید ناخالص ملی فرانسه، مؤسسه ملی آمار این کشور تصمیم به اجرای تقاضای اروپا در این زمینه گرفته است.

فرانسه درآمد قاچاق مواد مخدر را در تولید ناخالص ملی فرانسه لحاظ می‌کندبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری فرانسه، آیا باید قاچاق مواد مخدر را در تولید ناخالص ملی لحاظ کرد؟ بعد از سال‌ها بحث، مؤسسه ملی آمار فرانسه تصمیم به اجرای تقاضای اروپا در این زمینه گرفته است.

مؤسسه ملی آمار و مطالعات اقتصادی فرانسه (Insee) به زودی بر مسئله مصرف مواد مخدر و فعالیت‌های مرتبط با مصرف آن در فرانسه متمرکز خواهد شد. این تصمیم به دنبال تقاضای مؤسسه آمار اروپا (Eurostat) عملی می‌شود و هدف از آن ایجاد هماهنگی بین آمار فرانسه با آمار سایر کشور‌های اروپایی است.

رونان مهیو (Ronan Mahieu)، رییس بخش حساب‌های مؤسسه ملی آمار فرانسه گفته است که این اقدام منجر به تغییراتی کوچک خواهد شد. به گفته او تغییراتی در حد چند میلیارد یورو در رقم ۲۲۰۰ میلیارد یورو مربوط به تولید ناخالص ملی فرانسه ایجاد خواهد شد. این مسئول فرانسوی تصریح کرده است چنین رویدادی تأثیری بر نرخ رشد سال ۲۰۱۷ نخواهد داشت.

مؤسسه آمار اروپا از دولت‌های اروپایی خواسته بود درآمد قاچاق مواد مخدر را در آمار ملی خود لحاظ کنند. استدلال یورواستات این است که این معاملات با رضایت طرفین انجام می‌گیرند.

انتهای پیام/

قاچاق مواد در تولید ناخالص ملی فرانسه لحاظ می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر