کد خبر: ۶۴۲۱۱۴۵
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی نخستین پل شیشه ای کشور در شهر هیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،رضا کریمی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین وسرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کلنگ احداث نخستین پل تمام شیشه‌ای فردا با حضور مسئولان استان دربخش هیر اردبیل به زمین زده می‌شود.

وی با بیان اینکه کلنگ احداث نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران فردا با حضور مسئولان استان در بخش هیر اردبیل به زمین زده می‌شود اظهار داشت: این پروژه با مشارکت شهرداری و شورای شهر هیر و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین وسرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه پل تمام شیشه‌ای ایران هیر در چند فاز است، افزود: فاز نخست این پروژه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد تا شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در منطقه باشیم.

کریمی گفت: طول پل تمام شیشه‌ای هیر حدود 200 متر وعرض آن حدود 1.5 متر است و این پل با سازه‌های و استانداردهای نوین جهانی راه‌اندازی می‌شود.

وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری انجام شده برای پروژه پل تمام شیشه‌ای ایران بیش از 15 میلیارد تومان است که در فازهای مختلف بوده و کل فازهای پروژه تا سه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین وسرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با راه‌اندازی پل تمام شیشه‌ای هیر تحول عظیمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی در منطقه اتفاق می‌افتد و راه‌اندازی این پروژه تحول اقتصادی واشتغال منطقه رابه دنبال خواهد داشت.

کریمی اظهار کرد: ایجاد زنجیره گردشگری در استان اولویت اساسی است تا گردشگری که در منطقه حضور می‌یابد از تمام شهرهای گردشگری استان بازدید کند که این امر ماندگاری گردشگری و درآمد منطقه را افزایش می‌دهد.

وی توسعه و پیشرفت استان را منوط به جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دانست و افزود: دستگاه‌های اجرایی باید در فراهم کردن زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری و حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا سرمایه‌گذار بدون هیچ دغدغه‌ای در منطقه سرمایه‌گذاری کند.

انتهای پیام/ح

توسعه و پیشرفت استان در سایه جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر