کد خبر: ۶۴۲۱۲۳۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال از افزایش 2 برابری اعتبارات عمرانی ورزشی خلخال در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،سیدناصر میرمرسلی، رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: با توجه ویژه فرماندار خلخال به ورزش امسال یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی برای اجرا و تکمیل طرح های ورزشی این شهرستان تخصیص یافت.

وی گفت: فعالیت های ورزشی مطلوب همراه با اجرای مدون مسابقات ورزشی در سطح استانی و ملی موجب قرار گرفتن نام این شهرستان در بین سه شهرستان برتر استان اردبیل در بخش ورزش شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال افزود: علاوه برکسب عنوان برتر خلخال در بین شهرستان های مختلف در توسعه فعالیت های ورزشی در ابعاد همگانی و قهرمانی ، اداره ورزش و جوانان خلخال در بین 10 دستگاه اجرایی برتر در سال 96 از سوی فرمانداری خلخال انتخاب شد.
میرمرسلی از افزایش 2 برابری تعداد ورزشکاران سازمان یافته این شهرستان در مقایسه با سال گذشته خبرداد و گفت: در سال جاری تعداد ورزشکاران سازمان یافته و بیمه شده این شهرستان از مرز چهار هزار نفر گذشت.
وی تشریح کرد: برغم کمبود اعتبارات در سطح هیات های ورزشی خلخال مدیریت بی پول در دستور کار تمام هیات های ورزشی این شهرستان قرار گرفته و در حالی که در سال جاری 23 میلیون ریال به 55 هیات ورزشی فعال شهر خلخال و 2 بخش شاهرود و خورش رستم تخصیص یافت تلاش مسئولان هیات های ورزشی موجب شد تا سطح فعالیت های ورزشی به طور قابل توجهی افزایش یابد.
وی با بیان اینکه هم اکنون پنج طرح ورزشی از محل اعتبارات ملی و استانی در این شهرستان در حال اجرا است، افزود: علاوه بر تخصیص اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل طرح های ورزشی منطقه هشت میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده به خلخال اختصاص یافت که هشت میلیارد آن برای اجرای چمن مصنوعی ورزشگاه پوریای ولی و 500 میلیون ریال نیز برای تعمیرات اماکن ورزشی شهرستان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/ح

خلخال جزسومین شهرستان های برتر در ورزش

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر