کد خبر: ۶۴۲۲۷۳۲
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق فارس از برق‌رسانی به ۳۰ روستای استان در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ زینل قنبری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق فارس از برق‌رسانی به ۳۰ روستای استان با اعتباری بیش از ۳۵ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر خبر داد.

وی اظهار داشت: برق دارکردن این تعداد روستا با احداث ۶۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۱۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۳۷ دستگاه پست هوایی انجام گرفت که با احداث این تاسیسات، ۳۲۹ خانوار روستایی از نعمت برق بهره‌مند می‌شوند.

قنبری بیان کرد: احداث ۲۴۲ دستگاه پست هوایی، ۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۱۲۶ کیلومتر شبکه فشار ضعیف جهت برقرسانی به متقاضیان شهری و روستایی با صرف اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال، احداث ۱۳۵ کیلومتر شبکه زیرساخت و توسعه فیدر با اعتباری معادل ۷۶ میلیارد ریال، احداث ۶۰ کیلومتر شبکه روشنایی معابر با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال از پروژه‌های حوزه توزیع برق فارس در سال جاری است.

وی با بیان اینکه اصلاح ۵۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف با اعتباری معادل ۲۸ میلیارد ریال و نصب ۵۶۸ دستگاه سکسیونر، رکلوزر و خازن با اعتباری معادل ۱۴۰ میلیارد ریال درراستای پایداری شبکه و ایجاد قابلیت مانور از دیگر پروژه‌های حوزه توزیع نیروی برق در استان فارس در سال جاری است، عنوان کرد: در مجموع این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال اجرا شده است.
انتهای پیام/ر

احداث ۲۴۲ دستگاه پست هوایی در استان فارس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر