کد خبر: ۶۴۲۲۸۳۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸

رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان گفت: وقت آن رسیده که یک تیم فوتسال کشوری در شرق اصفهان داشته باشیم و تمرکز هیأت فوتبال در رشته فوتسال، فوتبال در چمن مصنوعی و با توجه به پتانسیل‌های موجود فوتبال ساحلی‌ است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، امیرمسعود هراتیان عصر امروز در مراسم افتتاحیه فستیوال مدارس فوتسال شهرستان اصفهان با تبریک فرا رسیدن دهه فجر، اظهار کرد: فعالیت 15 هیأت فوتبال در شرق شهرستان اصفهان و ایجاد شور و شوق ورزشی با تلاش هیأت فوتبال شهرستان در این منطقه اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به توجه هیأت فوتبال استان به شرق اصفهان، افزود: شرق اصفهان دارای پتانسیل ویژه بوده و از دیرباز مرکز سخت‌کوشی، تلاش و همراهی ورزشکاران در مسیر پیشرفت بوده است.

رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: اراده و تصمیم بر آن شد تا بخشی از فعالیت‌های هیأت فوتبال استان اصفهان به هیأت فوتبال شهرستان اصفهان منتقل شود.

وی در ادامه گفت: در قدم اول عمده بخش آموزش به هیأت فوتبال شهرستان واگذار شد که در صورت موفقیت در آن بخش‌های دیگر نیز به مراتب واگذار خواهد شد، البته این واگذاری مستلزم این است که هیأت فوتبال شهرستان و مسؤولان شهر‌ها و بخش‌ها در محقق شدن آن بکوشند.

هراتیان بیان کرد: منطقه شرق اصفهان با وجود نیروی انسانی ویژه از نظر کمی و کیفی مستعد است و باید با تعامل، همکاری و همدلی یک تیم کشوری در رشته فوتسال در بخش بانوان و آقایان در شرق اصفهان ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: سیاست هیأت فوتبال استان اصفهان بر آن است که تمرکز را از مرکز استان خارج و به شهرستان‌های دیگر ببرد و این باید در استفاده از پتانسیل ایجاد شده در شرق شهرستان اصفهان مورد توجه قرار گیرد.

رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان در پایان با اشاره به مشکلات کم‌آبی در شرق اصفهان ابراز کرد: وقت آن رسیده که یک تیم فوتسال کشوری در شرق اصفهان داشته باشیم و تمرکز هیأت فوتبال در رشته فوتسال، فوتبال در چمن مصنوعی و با توجه به پتانسیل‌های موجود فوتبال ساحلی‌ است.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر