کد خبر: ۶۴۲۳۰۱۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰

۲۷ دهم درصد مالیات بر ارزش افزوده برای توسعه ورزش کشور اختصاص یافته است که سالانه حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می‌شود.

علیرضا تابش رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان مسابقات قهرمانی ایچی گکی کیوکوشین کاراته کانچو ماتسویی کشوردر رامسر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: این مبلغ برای توسعه ورزش مدارس، ورزش‌های همگانی، ورزش‌های روستایی و عشایری، ورزش بانوان و توسعه زیر ساخت‌های ورزش اختصاص یافته است.
وی افزود: این مبلغ در ردیف‌های بودجه‌ای وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و آموزش و پرورش پیش بینی شده و در اختیار این وزراتخانه‌ها قرار می‌گیرد.
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از ورزش به عنوان پدیده‌ای یاد کرد که همه دنیا و جوامع بشری تحت تاثیر آن قرار دارند و افزود: در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای توسعه ورزش، کار‌های اساسی انجام گرفته است.
تابش گفت: مجلس شورای اسلامی قوانین حمایتی مناسبی برای رشته‌های مختلف ورزشی درنظر گرفته است.
سید داوود محمدی نماینده سازمان جهانی کیوکوشین و رئیس این سبک در کشور نیز با بیان اینکه در این مسابقات ۵۰ ورزشکار از ۱۲ استان تهران، البرز، خراسان رضوی، گیلان، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، لرستان، همدان، اردبیل، اصفهان و مازندران شرکت کردند گفت:: نفرات برتر این دوره اردیبهشت ماه سال آینده به مسابقات وارنا بلغارستان اعزام خواهند شد.
وی افزود: در رقابت‌های وزن منهای ۷۵ کیلوگرم علی منصوری کوهپایی و احمدرضا آزاد از اصفهان، پویا صیاح از مازندران و سینا رضایی از البرز به ترتیب نفرات اول تا چهارم شدند.
نماینده سازمان جهانی کیوکوشین گفت:در رقابت‌های منهای ۶۵ کیلوگرم نیز عقیل صوفی از خوزستان، مهدی نوروزی از مازندران، علی فرامرزی از لرستان و شهاب شعبانزاده از خراسان رضوی به ترتیب به مقام اول و چهارم دست یافتند.
انتهای پیام/ک


توسعه ورزش کشور با مالیات بر ارزش افزوده

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر