کد خبر: ۶۴۲۴۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
استاندار کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: برنامه های سفر نوروزی نیازمند یک اجماع کلی است و نباید آن را تنها محول به مدیر کل میراث و گردشگری کنیم بلکه در این امر باید همه دستگاهها پای کار بیایند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛هوشنگ بازوند  استاندار کرمانشاه  گفت:گردشگران به محض ورود به یک شهر از مجموعه ای که داخل شهر هستند، خدمات دریافت می کنند. لذا در رابطه با ارائه خدمات باید همه بسیج شویم.

بازوند افزود: بدون شک ارائه خدمات شایسته سبب ماندگاری خاطره خوش برای گردشگران شده و همین امر سبب جذب درصد بالای گردشگر برای سالهای آتی خواهد شد در این راستا شهرهایی موفق هستند که با تبلیغات و معرفی جاذبه های خود بتوانند نظر گردشگران را جلب کنند.

به گفته بازوند، تبدیل استان به یک مقصد گردشگری، حداقل ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد و جاذبه های دست ساز نیاز به سرمایه دارند.

وی استان کرمانشاه را دارای اقلیم چهارگانه دانست و اظهار داشت: این ظرفیت خوبی برای تبدیل استان به یک مقصد گردشگری است و رسیدن به این مهم هنر ما را می طلبد.

استاندار کرمانشاه  بیان کرد: برای رسیدن به توسعه گردشگری باید آنرا به اقتصاد استان گره بزنیم و ورود گردشگر خود را بر سفره های مردم نمایان کند تا احساس کنند با ورود گردشگر سفره آنها رونق پیدا می کند.

وی با بیان اینکه زیبا سازی شهر در جذب گردشگر بسیار با اهمیت است، گفت: باید به تبلیغات بیشتر بها دهیم چرا که اگر تبلیغات خوب صورت نگیرد انتظار افزایش گردشگر را نباید داشته باشیم.

انتهای پیام/ز

 

زیبا سازی شهر در جذب گردشگر بسیار با اهمیت است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر