کد خبر: ۶۴۲۴۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی موجب تغییر چهره ایران و اسلام در جهان شد و شکوه دشمنان را در هم شکست.

به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛ سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تکریم ومعارفه فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با بیان اینکه به فضل الهی شاهد برگزاری جشن های پیروزی انقلاب هستیم افزود: در طول دهه فجر چهره ایران و اسلام در جهان تغییر کرد و دهه فجر نقطه آغازی بر تشکیل تمدن نوین اسلامی است.

 سردار سلامی با اشاره به اینکه با آمدن انقلاب اسلامی خورشید طلوع کرد افزود : انقلاب  محشری برای ملت ایران است.

 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه  استقلال، آزادی، کرامت، پیشرفت، امنیت و عزت محصول انقلاب بزرگ می باشند اضافه کرد: چپاول ثروت های ملی نماد دوران قبل از انقلاب  بود و مردم ذلیل بودند اما با وقوع انقلاب مردم ایران به عزت رسیدند.

 سردار سلامی با بیان اینکه تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از رقابت های بزرگ و فشارهای بین المللی است اظهارداشت: هم اکنون ملت ایران سختی می کشد اما خود تصمیم می گیرد، ما امروز با کشورهای جهان در علم و فناوری قابل رقابت می باشیم، امروز پدافندهای ما جزو بهترین های دنیا می باشد که با اراده جوانان ایران ساخته شده اند.

 وی با بیان اینکه تولید ۹۸ درصد های داروهای مورد نیاز، ساخت پالایشگاه های بزرگ و... در کنار مبارزه و ایستادگی مردم بدست آمده اند افزود:دشمن در پی آن است تا  با عملیات روانی مردم دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را به دست فراموشی بسپاراند اما موفق نمی شوند.

 سردار سلامی با بیان اینکه دولت انقلاب اسلامی ایران شکوه دشمنان را در هم شکسته است، دشمن می خواهد ایران نماد و الگوی موفقیت ملل اسلامی نباشد گفت: به فضل الهی و با هدایت های امام در جنگ هشت ساله شکست بزرگی بر دشمنان وارد شد.

 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه کشور ایران به سفینه امن برای تمامی کشورهای اسلام تبدیل شده و تکیه گاه موفقیت سایر ملل اسلامی است افزود: نجات لبنان، سوریه، عراق و ایستادگی یمن به نظام جمهوری اسلامی ایران وابسته است.

 وی با بیان اینکه اندیشه های رهبر معظم انقلاب نقشه های دشمنان را نابود می کند افزود: انقلاب اسلامی ایران در قلب آتش گلستانی از امنیت و آرامش و پیشرفت تشکیل داده است.

 سردار سلامی افزود: دشمنان نا امید شده و راهی برای عملی کردن خواسته هایشان ندارند اما راه ملت ایران برای فتح قله های موفقیت باز است.

 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه در جامعه مشکلاتی وجود دارد اما این مشکلات در سایر کشورها بسیار بزرگتر است افزود: فقر و محرومیت به عنوان یک دشمن برای ما است، همانند دشمن با فقر و محرومیت مبارزه خواهیم کرد و در مسیر پیشرفت کاملا با اراده هستیم.

 در پایان از زحمات سردار عابدین خرم فرمانده پیشین سپاه شهدای آذربایجان غربی تقدیر و سردار شهسواری به عنوان فرمانده جدید  معرفی شد.

انتهای پیام/ح

تکریم ومعارفه فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر