کد خبر: ۶۴۲۴۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: کارمند وزارت ورزش هستم و هر جا بگویند انجام وظیفه می کنم.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ناصر پورعلی‌فرد در پایان مجمع انتخاباتی در مورد انتخابات امروز اظهار کرد: من خادم مردم و جامعه ورزش هستم. موهایم سفید شده اما نباید بگوئید که 20 سال است در فدراسیون پرورش اندام حضور دارم من کارمند وزارت ورزش هستم و هر جا بگویند انجام وظیفه می کنم.

او ادامه داد:فدراسیون بدنسازی و پرروش اندام 19مرداد 1384 شکل گرفت و تا سال 90 که بحث 2شغله ها مطرح نبود هم در وزارت ورزش و هم در فدراسیون فعالیت می کردم اما پس از زیاد شدن مشغله هایم در سازمان تربیت بدنی سابق تقاضا کردم که با جدایی ام از فدراسیون پرورش موافقت کنند. به همین دلیل 27 ماه از فدراسیون دور بودم تا اینکه در سال 92 برای یک دوره چهارساله به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدم.امروز هم برای خدمتگزاری به اهالی این رشته در انتخابات شرکت کردم و در کل 11 سال است که در فدراسیون فعالیت می کنم.

پور علی فرد درباره تمایل نداشتن وزارت ورزش برای حضورش در انتخابات گفت:کارمند وزارت ورزش هستم و اگر به ما حکم کنند مجبوریم برگردیم.اما اینکه من را مجبور کنند از انتخابات کنار بکشم صحت ندارد.داور زنی از دوستان قدیمی من است و اگر نظری داشته باشد در ابتدا به خودم اعلام می کند تا پس از بررسی و مشورت با هم به توافق برسیم.اکنون هم که باردیگر به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدم کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم.

او درمورد اینکه آیا بازنشسته است یا خیرگفت:من بازنشسته نیستم فقط موهایم سفید شده است.  از مدت ها پیش قرار بود داورزنی به من حکم مشاوره بدهد که همزمان با انتخابات فدراسیون این حکم ابلاغ شد وچنین شایعاتی بوجود آمد که من می خواهم از انتخابات فدراسیون کنار بکشم.

رئیس فدراسیون پرورش اندام درباره بحث دریافت پول از ورزشکاران این رشته برای اعزام آنها به سفرهای خارجی گفت:این مسائل شایعه است چرا که مدت هاست مسابقات کشوری برگزار می شود و نفرات اول تا سوم این رقابت ها به اردو دعوت می شوند.در گذشته هم می گفتند مدال آوران رقابت های بین المللی بدون حضور در مسابقات انتخابی به تیم ملی دعوت می شدند اما اکنون تمام بدنسازان برای حضور در تیم ملی باید در رقابت های انتخابی شرکت کنند.تاکنون حتی یک ریال هم از ورزشکاران برای اعزام آنها به مسابقات نگرفته ایم.همچنین یکی از منابع مالی فدراسیون ها برگزاری کلاس های آموزشی است و به نظرم بهتر است برخی از دوستان در کلاس های بیرون شرکت نکنند و هیچ شخصی حق ندارد از آنها پولی دریافت کند زیرا آنها باید پول هایشان را به حساب فدراسیون واریز کنند.

انتهای پیام/

اظهارات پور علی فرد درباره فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر