کد خبر: ۶۴۲۴۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ارتقاء شاخص‌ها به صورت بلوکه برای کمک‌های فنی و اعتباری اختصاص دادیم.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ؛  حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:15 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و 34 میلیارد تومان از ارتقاء شاخص‌ها به صورت بلوکه برای کمک‌های فنی و اعتباری گذاشتیم که در صورت نقدینگی به صورت حتم به بخش تولید کمک شایانی می‌کند.

وی با بیان اینکه از این میزان اعتبار 38 درصد با اسناد سررسید دو ساله تخصیص یافته است، عنوان کرد: در قالب کمک‌های فنی و اعتباری 50 درصد سود تسهیلات دریافتی سرمایه گذاران استانی از بانک پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از محل منابع کمک‌های فنی و اعتباری 50 درصد سود تسهیلات بانکی سرمایه گذاران پرداخت می‌شود، ادامه داد: مهمترین هدف از اختصاص این اعتبارات کاهش سود بانکی تسهیلات مورد نیاز تولیدکنندگان و صنعتگران است.

نوروزی با اشاره به حرف و حدیث‌ها در زمینه برگشت اعتبارات بند"ز" ابراز کرد: تاریخ سررسید این اعتبارات 28 آذرماه بود که از مجموع 71 میلیارد تومان سهمیه استان 55 میلیارد تومان توسط دستگاه‌های اجرایی صورت وضعیت ارائه شد و در زمینه مابقی این اعتبارات صورت وضعیت مثبت نداشتند.

وی با بیان اینکه هرآنچه دستگاه‌های اجرایی اعلام در سامانه خزانه ثبت شد، خاطرنشان کرد: برگشت اعتبارات اختصاص یافته از محل بند «ز» تبصره 5 (نفت) به این استان از اساس کذب بوده و صحت ندارد.

انتهای پیام/ش

بلوکه شدن ۴۹ میلیارد تومان از اعتبارات پروژه‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر