کد خبر: ۶۴۳۳۰۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: بیش از ۱۰ پروژه برق‌رسانی همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان خوی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛ اکبر حسن‌بگلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از ۱۰ پروژه برق‌رسانی در خوی به بهره‌برداری رسید.
وی  افزود: برای افتتاح این پروژه‌ها که از ابتدای سال ۹۶ آغاز شده‌ بود، ۳۳میلیارد و ۸۴۲ میلیون ریال از اعتبارات استانی هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: در جریان افتتاح این‌ پروژه ها، مسکن مهر شماره ۵ خوی با اعتباری بالغ بر ۴۹۶ میلیون ريال، مسکن مهر شماره ۹ خوی با اعتبار ۵۵۰ میلیون ریال، تامین برق مسکن مهر شهرک مرکان با یک هزار و ۸۸۰میلون ریال و برق‌رسانی مسکن مهر کارکنان سپاه خوی به بهره‌برداری رسید.
حسن‌بگلوگفت: جهت تامین برق پایدار و کاهش ولتاژ در شبکه توزیع نیروی برق، تعداد ۱۰ دستگاه پست هوایی در نقاط مختلف شهری و روستایی خوی با هزینه پنج میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال نصب شده است.
وی بیان کرد: با توجه به اهمیت بهداشت و درمان، نیرورسانی به بیمارستان‌های امام خمینی(ره) و خاتم الانبیاء(ص) شهرستان خوی صورت گرفته‌است و جهت تجهیز این پروژه‌ها دو باب پست و ۳.۵ کیلومتر کابل کشی فشار متوسط انجام شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار داشت: به منظور ایجاد رفاه مشترکین و بهره‌مندی از نعمت برق ۵ میلیارد ریال جهت نیرورسانی به متقاضیان کاراژ متحد و مجتمع خدماتی هزینه شده است.
حسن‌بگلو گفت: یکی از مطالبات مردمی در شهر خوی شبکه روشنایی معابر در منطقه جمشیدآباد بود که توسط شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی احداث شده و چهار هزار و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
وی ضمن اشاره به اهداف کلان این شرکت اظهار کرد: کاهش تلفات یکی از اهداف اصلی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می‌باشد که در این راستا شبکه فشار ضعیف با استفاده از کابل خود نگهدار به طول 16 کیلومتر در نقاط مختلف شهری و روستایی خوی احداث شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: احداث فیدرهای ۲۰ کیلوولت از دو نقطه جهت تامین برق مناطق توسعه یافته و کاهش بار سایر فیدرها، از دیگر طرح های افتتاحی در جریان دهه فجر سال 96 است.
لازم به ذکر است شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در دهه فجر سال جاری ۷۳ پروژه را با اعتباری بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال اجرا کرده که این پروژه ها در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید .

انتهای پیام/م

بهره برداری بیش از 10 پروژه برق رسانی در خوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر