کد خبر: ۶۴۳۳۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
کد خبر : ۶۴۳۳۴۵۷
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

مزدک میرعابدینی گفت: به شخصه روند قصه فیلم «مصادره» را از لحظه شکل‌گیری تا انتهای کار درست می‌بینم.

روند قصه «مصادره» از لحظه شروع تا پایان درست بودمزدک میرعابدینی بازیگر فیلم «مصادره» و کارگردان سینما، در خصوص چگونگی همکاری با مهران احمدی به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: شما هر قدر نظر داشته باشید، زمانی که بازیگر هستید باید خودتان را در خدمت پروژه و کارگردان قرار دهید. هرچه توانایی بیشتری داشته باشید، بهتر می توانید با پروژه همکاری کنید و زمانی که فیلمنامه را مطالعه کردید و به پروژه پیوستید،  باید از گارد خارج شوید و در اختیار کارگردان باشید.

وی افزود: من دوستی طولانی با مهران احمدی دارم و زمانی که در فیلم «مصادره» بازی می کردم، یاد داستان اسبی افتادم که وقتی می‌خواهد نقشی را ایفا کند، از او می‌پرسند چه توانایی داری و او می‌گوید من دارم با شما حرف می‌زنم!

وی در تعریف بازیگری عنوان کرد: من به عنوان ایرانی که بچه میدان خراسان هستم، از روزهای اول یعنی از زمان بازی در فیلم «بدرود بغداد» تا امروز هر کاری کردم، پایه اصلی بازیگری را ندیده شدن دیدم.

میرعابدینی درباره کیفیت فیلم «مصادره» اظهار کرد: به شخصه روند قصه فیلم «مصادره» را از لحظه شکل‌گیری تا انتهای کار درست می‌بینم؛ حتی اگر به آن انگ بزنند که می‌خواهد بگوید همه چیز خوب است. ما باید بپذیریم که در مردم نیاز دارند خوشحال باشند و چه بهتر که با شوخی های بهتری شاد شوند.

 وی ادامه داد: به نظر من نقش رضا عطاران مهم ترین نقش است؛ زیرا رضا در بین مردم محبوب‌تر است و هر چقدر بتواند انتخاب های قوی تری بکند می‌تواند سلیقه مخاطب را ارتقا بدهد. من هم افتخار می کنم که در فیلم «مصادره» بازی کردم و خدا را شکر که فیلم در جشنواره اکران شد.

این بازیگر در پایان درباره آخرین کار هنری خود خاطرنشان کرد: هم اکنون فیلمنامه ای می نویسم که اسم آن «کچومثقال» است. این نام روستایی است که در مرکز ایران قرار گرفته است. این فیلمنامه طنز است و با مدل «رقص پا» تنظیم و تدوین می شود.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر