کد خبر: ۶۴۳۸۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳

جشنواره‌ی جابربن حیان در بخش مدرسه‌ای در همه مقاطع ابتدایی استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

برگزاری جشنواره‌ی جابربن حیانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ علیرضا شکیبا مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۶ مشهد گفت : در جشنواره‌ی جابربن حیان ، دانش آموزان بر مبنای اطلاعاتی که در کلاس کسب کردند و شناختی که بر مبنای محتوای کتاب درسی دارند و انتظاراتی که ما داریم فعالیت می‌کنند و هدف رشد خلاقیت هاست.

وی افزود: دانش آموزان با ورود خود در این حوزه از تجربیات دیگران استفاده می‌کنند. در بحث مشارکت با خانواده، اجتماع ، معلم و دوستان خود وارد می‌شوند و روی ایده‌های که در ذهن دارند کار می‌کنند.

شکیبا ادامه داد: در ساخت وسایل و ابزار و شبیه سازی اجسامی که دوروبر خودشان است در این بخش به خوبی وارد شدند و در خور اطلاعات خودشان و کلاس درسی‌شان فعالیت می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۶ مشهد گفت : رشد خلاقیت‌ها و دانش آموزان در آموزش و پرورش سیاستی کلی است و مورد تقدیر قرار گرفتن دانش آموزان توسط مربیان و معلمان و خانواده خود، برای فعالیت‌های که انجام می‌دهند باعث افتخار است.

وی گفت : مرحله اول این جشنواره مدرسه است و به ترتیب ناحیه وبعد مرحله استانی برگزار می‌شود و دانش آموزان می‌توانند شرکت کنند.

انتهای پیام// م. ط

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر