کد خبر: ۶۴۳۸۸۵۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند از برگزاری دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرند خبرداد.

برگزاری دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛  معین معینیان دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند با بیان اینکه بیش از 50 شاعر با بیش از 200 اثر در دومین جشنواره شعر مهتاب کویر زرند شرکت می کنند، گفت: آن چیزی که این جشنواره را از سایر جشنواره ها متمایز می کند، عنوان و هدف این جشنواره است.


وی افزود: کشف استعدادها و معرفی چهره های جوان شعر شهرستان، ترویج گسترش فرهنگ و هنر در جامعه از اهداف این جشنواره است که هرسال این روند رو به پیشرفت بیشتری است.


دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند با عنوان اینکه امسال با دائمی کردن دبیرخانه جشنواره شعر، زمینه برگزاری این رویداد در سال های آینده نیز فراهم می شود، تصریح داشت: دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 8:30 با آیین شعرخوانی در سالن حوادث فرمانداری زرند آغاز می شود.


وی ادامه داد: در این جشنواره دو کارگاه آموزشی با حضور استادان صاحب نام و برجسته کشوری آقایان حامد عسکری و حمیدرضا شکارسری برگزار می شود و سپس دفتر انجمن شعر مولوی و دبیرخانه دائمی جشنواره شعر مهتاب کویر افتتاح می شود.


در پایان این جشنواره از اولین مجموعه کتاب شاعران زرندی با عنوان «راه شعر» رونمایی و به نفرات برتر این جشنواره جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

 

انتهای پیام/س

دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرند برگزار شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر