کد خبر: ۶۴۴۰۰۰۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷

مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون کشور گفت: ۵۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات با هدف رونق اشتغال در کشور پرداخت می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون کشور در جمع مدیران شعب بانک توسعه تعاون فارس در شیراز با اشاره به پرداخت ۵۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات با هدف رونق اشتغال در کشور، اظهار کرد: این تسهیلات در قالب دو طرح مهم اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای اشتغال فراگیر هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و برای اشتغال روستایی ۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت می‌شود، تصریح کرد: این تسهیلات از ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان برای مشاغل خرد و خانگی و تا سقف ۱۵ میلیارد تومان برای مشاغل کلان در نظر گرفته شده است.

مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون کشور با بیان اینکه کارمزد این تسهیلات ۴، ۶ و ۱۰ درصد است، اضافه کرد: نرخ ۴ درصد در مناطق روستای مرزی و عشایری، ۶ درصد در مناطق روستایی و شهر‌های زیر ۱۰ هزار نفر و ۱۰ درصد برای سرمایه در گردش طرح‌ها معرفی شده است.

بخت یار مدیر شعبه بانک توسعه تعاون فارس نیز بیان کرد: از این مبلغ تسهیلات، ۱۵۰ میلیارد تومان سهم اشتغال روستایی و ۷۵۰ میلیارد تومان سهم اشتغال فراگیر در فارس است.

وی ادامه داد: این تسهیلات با هماهنگی وزارت کار و رفاه اجتماعی و وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان‌ها ابلاغ شده است، و این تسهیلات کم بهره در ۲۱ شعبه بانک توسعه تعاون فارس نیز قابل پرداخت است.

انتهای پیام/ن

صحبت های مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون کشور در جمع مدیران شعب بانک توسعه تعاون فارس 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر