کد خبر: ۶۴۴۰۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲

رئیس فدراسیون بسکتبال صبح امروز در محل تمرین تیم ملی حاضر شد و دقایقی در جمع ملی پوشان و کادر فنی به صحبت پرداخت.

طباطبائی : آرامش کامل را برای تیم ملی فراهم می کنیمبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،رامین طباطبائی رئیس فدراسیون بسکتبال با حضور در اردوی نخست تیم ملی در جمع ملی پوشان اظهار کرد: همه شما را به خوبی می شناسم و در رقابت های مختلف بین المللی به عنوان ناظر و پزشک در کنارتان بوده ام و در حال حاضر هم به عنوان رئیس فدراسیون در خدمت تان هستم. فدراسیون بسکتبال حامی و پشتیبان شما و تیم ملی است و برنامه ما در حال حاضر همین مسابقات انتخابی جام جهانی و بعد از آن بازی های آسیایی 2018 جاکارتا است.

او افزود: بهترین کادرفنی موجود را برای تیم ملی انتخاب کردیم. همه آنها با تجربه هستند و سابقه بازی کنار آنها را دارم. از شما می خواهم که متحد باشیم، ما جو بیرون زمین را آرام می کنیم تا شما در آرامش کامل برای تیم ملی بازی کنید.

رئیس فدراسیون بسکتبال در ادامه گفت: خیلی خوشحالم که یکی از بهترین تیم های ملی در این دوره تشکیل شد و با این ترکیب کار را آغاز می کنیم. انتظارات زیادی از شما دارم. خوشبختانه بهترین کادرفنی را هم داریم. ما تلاش می کنیم محیطی بدون تنش ایجاد کنیم. در بازی های آسیایی اینچئون تا پای قهرمانی رفتیم اما نشد. تیم باید به شکلی هدایت شود که قهرمانی آسیا برای اولین بار صورت گیرد. امیدوارم بتوانیم در مسیر المپیکی شدن هم قرار بگیریم.

 طباطبایی در پایان گفت: فدراسیون برای شماست. اگر مشکلی هست، مطرح کنید. امیدوارم بازی خوبی در حد نام ایران از خودتان نشان دهید.

بعد از صحبت های طباطبایی، ملی پوشان اولین تمرین خود را در سالن آزادی آغاز کردند.

گفتنی است؛ تیم ملی بسکتبال 3 اسفندماه با قزاقستان در کشور حریف و 6 اسفندماه با عراق در تهران در چارچوب انتخابی جام جهانی روبرو می شود.

انتهای پیام /

اظهارات رئیس فدراسیون بسکتبال در جمع ملی پوشان بسکتبال

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر