کد خبر: ۶۴۴۰۳۴۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:در پی درخواست مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرمان در خصوص نیاز به مقاوم سازی و بازسازی مدارس شهر کرمان این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خواست: تا با توجه به نیاز و ضرورت بازسازی و مقاوم سازی مدارس شهر کرمان و وقوع زمین لرزه های متعدد اخیر در کرمان این موضوع در دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گیرد.
وی در نامه ای خطاب به مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان داشت: که حقیقتاً وضعیت خوبی منطقه ندارد و هول و هراس و نگرانی از وقوع زلزله در هر لحظه از شبانه روز فضایی را ایجاد کرده، که بر دانش آموزان نیز این استرس و نگرانی اثر گذاشته است.

گفتنی است: محمد مهدی زاهدی نماینده کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پی درخواست مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان چندی پیش بازسازی ، بهسازی و مقاوم سازی مدارس ناحیه یک کرمان را نیز از رئیس نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور خواستار شده است.
انتهای پیام/ی

مقاوم سازی مدارس ناحیه 2کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر