کد خبر: ۶۴۵۲۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸

مشارکت مردم باعث می شود تا هدف رسیدن به شهر امید و زندگی امکان پذیر شود.

رسیدن به شهر امید و زندگی با رویدادهایی با مشارکت مردمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ مدیرمجتمع تجاری گردشگری الماس شرق رسیدن به شهر امید و زندگی را با برگزاری رویدادهای مردم محور و با مشارکت شهروندان امکان پذیر دانست و گفت: مشارکت شهروندان در سه رویداد مردمی و با نشاط در مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق بی نظیر بوده است.

کامبیز رضایی افزود: این رویدادها روزانه تا 36هزار نفر از شهروندان را بسوی خود جذب و این موفقیتی چشم گیر در ایجاد نشاط و سرزندگی در میان مردم بوده است.

این کارشناس روابط عمومی با اشاره به محتوای این رویدادها اظهار داشت: رویدادهای این مجتمع در حال حاضر در سه موضوع تا دهم اسفندماه در حال اجرا است که از جمله آن می توان به فوتبال صابونی، بانجی جامپینگ و تشک بادی اشاره کرد که اجرای آن توسط گروه بدلکاری بین المللی در حال انجام است.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم در مجتمع های تجاری تنها به خرید نیاز ندارند بلکه گذراندن اوقات فراغت نیز بخشی مهم از بازارگردی آنها خواهد بود.

رضایی با تاکید بر تعریف رویدادهایی که می تواند نشاط را وارد جامعه نماید، افزود: مجتمع تجاری الماس شرق به خوبی این نیاز را شناخته است و توانسته با رویدادهایی جوان پسند و با مشارکت مردم نسبت به بازیابی هویت این مجتمع بزرگ اقدام نماید.

وی افزود: معماران و مهندسان این بنای ارزشمند توانسته اند تا با تلفيق معماري اسلامي و استفاده از تکنولوژي هاي مدرن و هنر مهندسي، مجموعه اي پديد آوردند تا همخوانی کاملی با هویت بصری شهر و فرهنگ جامعه داشته باشد.

انتهای پیام// ف.ح


️سه رویداد مردمی و با نشاط در مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر