کد خبر: ۶۴۷۲۱۹۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه؛

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ مورد نیاز برای پرداخت خسارت کشاورزان اصفهانی بیشتر از ۵۰۰ میلیارد تومان است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، در رابطه با خبر اعلام شده توسط وزیر نیرو مبنی بر پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان برای جبران خسارت کشاورزان اصفهانی اظهار داشت: این که وزارت نیرو برای عدم تأمین آب برای حق‌آبه‌داران، حق اشتراکی‌ها و سهم‌آبه‌بران باید خسارت تأمین و پرداخت کند یک کار ضروری است.

وی افزود: این ضرورت به این دلیل است که کشاورزی که محل درآمدش از کشاورزی بوده الآن با ندادن آب طبیعتاً نتوانسته کشت داشته و در زندگی هم مستأصل است و هیچ راهی به جای دیگر ندارد، بنابراین این یکی از ضرورت‌هایی است که وزارت نیرو باید انجام دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشاورزان شرق اصفهان و دشت برخوار، همچنین کشاورزان شهرستان شاهین‌شهر و میمه و غرب و جنوب استان اصفهان در این شرایط متضرر شده‌اند که باید این جبران خسارت صورت بگیرد.

وی در پایان گفت: مبلغ مورد نیاز برای پرداخت خسارت کشاورزان بیشتر از ۵۰۰ میلیارد تومان است ولی این‌ که وزارت نیرو پا جلو بگذارد و پیشقدم  شود کاری ارزشمند است که بعد از آن هم راجع به میزان خسارت کم کم ایمان بیاورد که تا چه حد باید پرداخت شود.

 

انتهای پیام/م

 

پرداخت خسارت کشاورزان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر