ارسال بیش از ۵۲ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش فارس از ارسال بیش از ۵۲ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ لیلا نورافشان رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش فارس گفت: جشنواره در دو بخش " خلاقیت‌های دانش آموزی " و " ابتکارات مدرسه‌ای " با هدف ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از رفتار‌های پرخطر و پیشگیری از گرایش به خشونت در بین دانش آموزان برگزار می‌شود.

وی افزود: تا کنون ۳۱۹ فیلم کوتاه، ۹۱۱ عکس و تعداد هزار و ۳۹۷ مقاله از دانش آموزان سراسر استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

نورافشان ادامه داد: این جشنواره در بخش ویژه فرهنگیان و والدین دانش آموزان نیز با استقبال خوبی مواجه شده و در این بخش نیز ۶۳۸ مقاله از فرهنگیان، ۳۲۹ مقاله از والدین دانش آموزان به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است.

وی همچنین از ارسال سه هزار و ۷۷۵ روزنامه دیواری، ۲۵ هزار و ۲۹۶ نقاشی، ۶۱۹ نرم افزار چند رسانه ای، ۱۰ هزار و ۶۹۱ انشا، ۳۸۶ ابتکار، ۸۷ تئاتر و نمایش و هزار و ۶۲۸ ایده به این دبیر خانه خبر داد.

نورافشان بیان کرد: در مجموع تا کنون ۵۲ هزار و ۷۶۵ نفراز دانش آموزان، کارکنان و والدین موفق به ارسال آثار خود به جشنواره نوجوان سالم شده اند که نسبت به پارسال از رشد ۱۲ درصدی برخوردار بوده است.

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش فارس با اشاره به برگزاری اختتامیه بخش استانی جشنواره نوجوان سالم در نیمه اول اردیبهشت ماه ۹۷ تصریح کرد: در این مراسم از دانش آموز ان، کارکنان و والدین برتر تجلیل می‌شود.
انتهای پیام/ر

برگزاری جشنواره نوجوان سالم در شیراز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: