کد خبر: ۶۴۷۸۰۹۲
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
کد خبر : ۶۴۷۸۰۹۲
گروه : یزد » یزد

فرماندار بافق گفت:در سال ۹۷ تمامی زیرساخت‌های توسعه شهرستان بافق تکمیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ فرماندار بافق گفت:در سال ۹۷ تمامی زیرساخت‌های توسعه شهرستان بافق تکمیل می‌شود.

زاده رحمانی شهرستان بافق را شهری با هدف گردشگری دانست و از آمادگی همه دستگاه‌ها برای خدمت رسانی در نوروز خبر داد.

فرمانداربافق سال جدید را سال جهش توسعه شهرستان بافق و تکمیل زیرساخت‌ها عنوان کرد و افزود:امروزه این شهرستان به یکی از نقاط هدف گردشگری و هم مقصد گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

وی همچنین به تشریح اقدامات انجام شده در سال ۹۶ پرداخت وتصریح کرد: در سال ۹۶ اقدامات قابل توجهی در همه زمینه هاانجام گرفته است و ما به هر حوزه که دقت کنیم، شاهد پیشرفت‌های خوبی در آن بحث خواهیم بود.

فرماندار بافق بیان داشت:در حوزه سلامت کاهش قابل توجه بیماری سالک، در بحث راهسازی جاده بافق به سمت رفسنجان و جاده بافق به یزد بعد سال‌ها از رکود خارج شد، در بحث ریلی ۲ خطه کردن راه آهن و بهسازی ایستگاه‌های بافق و مبارکه و در بحث مخابرات، اجرای فیبر نوری را در این شهرستان داشتیم.

زاده رحمانی افزود:دربحث گاز، اتمام گازرسانی به محلات بافق و شروع عملیات گازرسانی به روستای سبز دشت و حاشیه بافق وپیشرفت ۵۰ درصدی گندله سه چاهون، شروع چند طرح معدنی و افتتاح اولین طرح گندله سازی بخش خصوصی در حوزه صنایع جوار معدنی از دیگر اقدامات انجام شده در این شهرستان است.

وی خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ ما شاهد تکمیل زیر ساخت‌های این شهرستان و افتتاح فاز آزمایشی گندله سه چاهون هستیم و همچنین چند محور ارتباطی به بهره برداری می‌رسد و در مجموع این اقدامات، نوید بخش جهشی نو در توسعه همه جانبه شهرستان بافق در سال ۹۷ است.

گفتنی است:در این نشست از زحمات سید جلال بهشتی زاده، از فرهنگیان بافقی برای راه اندازی موزه فرهنگ اداره آموزش و پرورش بافق نیز تجلیل شد.

امام جمعه بافق  نیز توسعه و آبادانی شهرستان بافق را مرهون همدلی و تلاش و پشتکار همه‌ی دستگاه‌های اجرایی دانست و از مسئولان خواست با برنامه ریزی و هماهنگی لازم در ایام نوروز نیز به خدمت رسانی بپردازند.

آخرین نشست شورای اداری بافق در سال ۹۶ با دستور کاری خدمات سفر‌های نوروزی و گزارش مسئولان از اقدام‌های انجام شده در طول سال با حضور امام جمعه و فرماندار بافق و جمعی از مسوولان در سالن اجلاس شیخ محمد تقی این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ ی

زیرساخت‌های توسعه بافق در سال ۹۷تکمیل می شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر