ذکر «لا حول ولا قوة الا بالله» نوزده حرف دارد که در هر حرفش یک اثر برای ما وجود دارد، وقتی این ذکر را بگوییم، خداوند با نظر رحمت به ما می‌نگرد و شیاطین انسی و جنی نیز به‌ واسطه این ذکر از ما دور می‌شوند.

ذکری که شیطان را از انسان دور می‌کندبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ذکر «لا حول ولا قوة الا بالله» نوزده حرف دارد که در هر حرفش یک اثر برای ما وجود دارد، وقتی این ذکر را بگوییم، خداوند با نظر رحمت به ما می‌نگرد و وقتی این‌گونه شد هر خیری از دنیا و آخرت را به ما می‌رساند.
هر کلمه از کلمات ما معنایی دارد، میوه‌ها هر یک خاصیتی دارند، آیات قرآن نیز این‌گونه هستند، دعاها از جمله «لا اله الا الله»، «الحمدالله»، «سبحان‌الله»، «الله‌اکبر»، هر یک از این اذکار تأثیر خاص خود را دارند، قرآن کریم و ائمه اطهار(ع) حرز و دعایی را برای رفع مشکلات، گرفتاری‌ها، امراض، فقر و دفع دشمن، توصیه کرده‌اند.

ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله»
ما معمولاً وقتی عصبانی می‌شویم یا اگر کسی مصیبتی دید این ذکر را می‌گوییم در حالی‌که روایات متعددی از ائمه اطهار(ع) وارد شده که این ذکر آثار فراوانی در زندگی ما دارد.
ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» ۱۹ حرف دارد که در هر حرفش یک اثری برای ما موجود است و نباید این ذکر را فراموش کنیم چراکه سفارش بسیاری در خصوص آن شده و حضرت رسول(ص) فرموده‌اند: زیاد بگویید «لا حول ولا قوه الا بالله» که بهشت را برای شما تضمین می‌کند.
وقتی ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» بگوییم خداوند با نظر رحمت به ما می‌نگرد و وقتی این‌گونه شد هر خیری از دنیا و آخرت را به ما می‌رساند.
در روایتی از ابن‌عباس هست که حضرت رسول(ص) فرمودند: «لا حول ولا قوه الا بالله» و ابن عباس از ثواب این ذکر از پیامبر اکرم(ص) سؤال کرد، که پیامبر اکرم(ص) فرمودند: اگر تمام قدرتمندان عالم جمع می‌شدند نمی‌توانند عرش الهی را تکان دهند اما چهار ملک به واسطه این ذکر توانستند عرش الهی را جابه‌جا کنند.
همچنین؛ حضرت رسول اکرم(ص) فرمودند: این ذکر از حَمَله عرش الهی است. کسی‌که یک مرتبه بگوید «لا حول ولا قوه الا بالله» خداوند گناهان صد ساله‌اش را می‌آمرزد و برای هر حرفی از آن یک‌صد حسنه می‌نویسد و یکصد درجه به او می‌دهد.
و در جایی دیگر می‌فرماید: وقتی بنده‌ای بگوید «لا حول ولا قوه الا بالله» معنای آن این است که خدایا صاحب قدرتی در عالم وجود ندارد، تو صاحب قدرتی و همه کارها محول به توست و وقتی فردی این ذکر را بگوید سزاوار است که خداوند تمام حاجت‌های او را روا کند.

در هر کاری که اندک مشکلی برایمان وجود دارد اگر ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» را بگوییم خداوند کمک‌مان می‌کند چراکه امام صادق(ع) می‌فرمایند: اگر بنده‌ای این ذکر را بگوید حضرت حق به ملائکه می‌گوید این عبد تسلیم من شد حاجت او را بدهید و هر بلایی که می‌خواهد به ما برسد ملائکه الهی به واسطه این ذکر آن را از ما دفع می‌کنند.

از حضرت رسول اکرم(ص) روایت شده است که حضرت آدم(ع) به درگاه الهی شکایت کرد که پروردگارا من متأثر نمی‌شوم از فکرهایی که می‌کنم این که در بهشت بودم و مقاماتی داشتم، محزون و مغموم می‌شوم، جبرئیل نازل شد و گفت حضرت حق می‌فرماید برای رفع گرفتاری و حزن «لا حول ولا قوه الا بالله» بگو! اگر ما هم این ذکر را بگوییم ناراحتی‌هایمان رفع می‌شود.
همچنین، حضرت رسول اکرم(ص) به حضرت امیرالمؤمنین(ع) سفارش کرد: یا علی! برای دفع هم و غم و غصه امت من ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» نافع است و امام صادق(ع) می‌فرمایند: وقتی غصه زیادی پیدا کردید اگر بگویید «لا حول ولا قوه الا بالله» غصه و بلا از شما دفع خواهد شد و اگر روزی پنج، ۱۰ یا ۱۰۰ مرتبه این ذکر را بگوییم به نفع ما است.
از امام صادق(ع) روایت شده است، کسی که ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» بگوید خداوند گناهانش را می‌آمرزد همانند روزی که از مادر متولد شده و ۷۰ درِ فقر را نیز به روی او می‌بندد. همچنین بنا بر فرموده پیامبر اکرم(ص) شیاطین انسی و جنی نیز به‌ واسطه ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» از ما دور می‌شوند.

حجت‌الاسلام یدالله گوهری، مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا در رابطه با آثار اذکار الهی به‌ ویژه ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»، گفت: روایات زیادی در رابطه با این ذکر و آثار و برکات آن وجود دارد.
وی ادامه داد: در روایاتی که از پیامبر اکرم(ص) به ما رسیده، از وی نقل شده است که فرمود: زمانی‌که فرشتگان حامل عرش الهی می‌خواستند، عرش الهی را حمل کنند، ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» به آن‌ها آموزش داده شد که باعث افزایش توانایی است.
گوهری افزود: از امام صادق(ع) حدیثی وارد شده است که فرمود: کسی‌که دعا می‌کند اگر در پایان دعا ذکر «ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» را بگوید، خداوند زودتر حاجت او را روا می‌کند.
مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، تصریح کرد: سیدبن طاووس از امام رضا(ع) نقل کرد که فرمود: هرکس پس از نماز صبح ذکر «بسم‌الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»؛ را بگوید به اسم اعظم خداوند نزدیک‌تر می‌شود، نزدیک‌تر از فاصله سپیدی چشم به سیاهی چشم.

این ذکر شیطان را از انسان دور می‌سازد
وی عنوان کرد: به سند معتبر از امام صادق(ع) و امام کاظم(ع) نقل شده است که فرمودند: هر کس بعد از نماز صبح و مغرب پیش‌از این‌که سخن بگوید، ۷۰ مرتبه ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» را بگوید؛ خداوند ۷۰ نوع بلا را از آن دور می‌کند که آسان‌ترین آن رهایی از شر شیطان و سلاطین ظلم و جور است.
گوهری، تصریح کرد: در روایات به خواندن حداقل ۳ مرتبه و حداکثر ۱۰۰ مرتبه ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» در روز سفارش شده است.
مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، خاطرنشان کرد: نقل شده است که در واقعه کربلا زمانی‌که جنگ بر امام حسین(ع) تنگ شد و همه فرزندان و برادرانش به شهادت رسیدند امام حسین(ع) شروع به خواندن ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» کرد.
وی با اشاره به این‌که در تاریخ نیز به این نکته اشاره شده است که سر بریده امام حسین(ع) در منازل مختلف ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» را می‌خواند، تأکید کرد: لذا این ذکر، جزء اذکار الهی و خدایی است که فقط بزرگان دین و ائمه معصومین(ع) جایگاه و منزلت آن‌را شناخته‌اند و آن‌را به مسلمانان آموزش داده‌اند.
گوهری، افزود: ابوحمزه می‌گوید: وقتی امام صادق(ع) از خانه بیرون می‌رفت همیشه این ذکر را می‌گفت: «بسم الله الرحمن الرحیم خرجت و علی الله توکلت و لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»، و می‌فرمود: این ذکر در کارگشایی کارها و امور بسیار مؤثر است.
مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، اظهار کرد: امام علی(ع) نیز به کمیل گفت: هرگاه نعمتی به تو رسید بگو «الحمدلله» و هرگاه کار تو با مشکل روبرو شد بگو «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» و هرگاه روزی تو کم شد یا به تأخیر افتاد استغفار کن و بگو «استغفرالله العلی العظیم».
وی، تأکید کرد: ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» به این معناست که همه قدرت‌ها در دست خداوند است، او حلال مشکلات است و عامل برطرف شدن تمام مشکلات است.
گوهری، تصریح کرد: در کلام معصومین(ع) اثرات زیادی برای این ذکر آورده شده‌است به‌طوری‌که پیامبر اکرم(ص) در این رابطه می‌فرماید: ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»، را زیاد بگویید که از گنج‌های بهشت است.
مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، افزود: همچنین امام صادق(ع) در این رابطه می‌فرماید: هرکسی هزار بار بگوید «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»، خدای تعالی زیارت خانه کعبه را نصیب او می‌گرداند و اگر مرگ او نزدیک باشد خداوند زمان آن‌را به تأخیر می‌اندازد که آن فرد به زیارت خانه خداوند برود.

ذکرها باعث غفلت‌زدایی از قلب و جان انسان می‌شود
وی با اشاره به این‌که ذکرهای زیادی از طریق وحی و معصومین(ع) به ما رسده است که دارای اثرات زیادی است و در قالب اذکار معارف اسلامی به ما آموزش داده شده‌اند، عنوان کرد: این اذکار الهی معرفت انسان را بیشتر کرده باعث غفلت‌زدایی از قلب و جان انسان می‌شود که این‌ها اهداف ذکر است.
گوهری، تأکید کرد: «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»، یعنی نفی همه آنچه غیر خداست، ما با این ذکر به زبان بیان می‌کنیم که همه چیز در ید قدرت خداست و قلب به این نتیجه می‌رسد که هیچ چیز بدون اذن خداوند اتفاق نمی‌افتد.
مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، با بیان این‌که در حدیثی از امام صادق(ع) نقل شده است که فرمودند: به‌واسطه خواندن ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»، خداوند ۷۰ نوع بلا را دور می‌کند که کمترین آن خفه شدن است، ادامه داد: پیامبر اکرم(ص) در این رابطه می‌فرماید: گفتن این ذکر باعث شفا یافتن از ۹۰ نوع در می‌شود که کمترین آن خلاصی از اندوه و غم است، که این یعنی برای رهایی از غم و اندوه باید این ذکر را زیاد بگوییم.
وی ادامه داد: همچنین از امام رضا(ع) نقل شده است که فرمود: هرکس بعد از نماز صبح ۱۰۰ مرتبه ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» را بگوید؛ در مدار اسم اعظم قرار گرفته است.
گوهری، تصریح کرد:در کتاب اصول کافی، جلد ۶ صفحه ۲۴۹ آمده است که اسماعیل بن عبدالخالق، می‌گوید: مردی از اصحاب پیامبر(ص) مدتی بود که به خدمت ایشان نرسیده بود، رسول خدا(ص) به او فرمود: چه چیزی باعث شد که دیر نزد ما بیایی؟ عرض کرد: بیماری و نداری.
پیامبر(ص) فرمود: آیا به تو دعایی یاد بدهم که خدا به‌وسیله آن بیماری و نداری را از تو رفع کند؟ عرض کرد: بله یا رسول الله.
پیامبر(ص) فرمود: بگو «لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم، توکلت على الحى الذى لا یموت و الحمدلله الذى لم یتخذ صاحبة و لا ولدا و لم یکن له شریک فى الملک و لم یکن له ولى من الذل و کبره تکبیرا»، آن فرد ذکر را گفت و زمانی نگذشت که نزد پیامبر(ص) بازگشت و عرض کرد: یا رسول الله خداوند بیماری و نداری را از من رفع نمود.
مسئول عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، عنوان کرد: امام علی(ع) به کمیل گفت: ای کمیل هر روز ذکر خدا را بر زبان جاری ساز و بگو «بسم‌الله و لاحول و لاقوة إلّا بالله»؛ و بر خدا توکل نما و ما را یاد کن و نام ما را ببر و بر ما صلوات فرست.
منبع: خبرگزاری بین‌المللی قرآن

انتهای پیام/

برکات ذکر لا حول و لا قوة الا بالله

برچسب ها: تفسیرقرآن ، احادیث
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۰۳:۰۰ ۰۲ مرداد ۱۴۰۳
سلام دوستان هم این ذکر هم وضو بنظرم خیلی کارسازه
مثلا هر وقت تو دام شیطان خواستید بیفتید وهر وسوسه
شیاطین بسم الله رحمان رحیم بگین وفقط ب سمت آب برین
ووضو بگیرین واین ذکر رو با آرامش وحضور قلب تکرار کنین انشالله آقامون امام زمان میاد وب درک واصلش میکنه.آمین
Iran (Islamic Republic of)
HOSSEIN
۰۹:۱۵ ۲۴ تير ۱۴۰۳
دعا کنید شهید شیم اللهم ارزقنا شهادت فی سبیلک تحت رایه ولیک المهدی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
سلام اگه میشه راهنمای کنید میشه من دعا دور شدن شیطان را بخوانم وبرای همسرم تاثیر گذار باشد لطفن راهنمایی کنید
Iran (Islamic Republic of)
زهره
۰۹:۱۹ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
سلام من امروز خواب دیدم رفتم یک جایی زیارت یکی از ائمه ولی نمیدونم کجا بود بعد دیدم یکی یک استکان نسکافه بهم داد من اینا دادم به یک خانمی دوباره یک خانم دیگه یک لیوان نسکافه داد این بار یک خانم خودش اونا از من گرفت بار سوم یک پیاله سفالی نسکافه آورد گفت تو نمی توانی وارد زیارت گاه شوی اگه بخوای بروی چراغ زیارتگاه خاموش میکنیم بعد شما باید تمام لباس هایت را در بیاری بروی من قبول نکردم و از زیارت گاه خارج شد م
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۰ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
به اولیای الهی پناه ببرین،کمک بگیرین،مخصوصا امام زمان
یاصاحب‌الزمان ادرکنی، یاصاحب‌الزمان اغثنی،
والمستغاث بک‌یاابن‌الحسن
و همینطور از فاطمه‌الزهرا.ع.
امکان داره بوسیله اشخاص بهتون کمک کنن
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۰۳:۲۳ ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳
به نام خدا دوستان مدت 6ماه خود شیطان داره عذابم می‌کنه و تلاش می‌کنه من را از اهل بیت دور کنه، یک چیزو باید بدونیم و من فهمیدم این رانده شده ها درتلاشن که بنده گان خدارادور کنن از خدا و قرآن. واهل بیت ما هم رسالتشون اینه ما را به سمت نور هدایت کنن، همه ی پیامبران خدا و همه ی اهل بیت ع به ما میگن باید به دامن امام زمان تون پناه ببرین شیطان هدفش دور کردن ما از امام زمانمونه اینو بدونین و باور کنین ، من مدتها تلاش کردم تا بتونم برم جمکران، بدترین شکنجه ها منو میده وقتی می‌خوام برم سمت مولایم مهدی ع و قرآن و مسجد .
Iran (Islamic Republic of)
حبیب
۱۳:۵۷ ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
غیر از خدا یاوری نیست با خلوص نیست و اینکه بعد رهای از رنج فراموشش نکنین خداوندا ما را یک لحظه به حال خودمان وا مگذار سوره های چهار قل و ایه کرسی و دو آیه از سوره بقره
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۰:۰۲ ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
خواهران وبرادران عزیزمن نزدیک به چهل سال کتابهای زیادی روخواتدم ودنبال کردم وهیج ذکری رابهتراز ذور لاحول ولاقوه الا.......تدیدم وبیشترین ذکری که همیشه میگم ونتیجه میگیرم همین ذکر است.عزبزان هرذکری برای وکاری وگرفتاری خوب است ولی این ذکر معجزه میکنه درسجده شکر هم این ذکررا بگویید.این ذکر برای افرادی که تازه وارد ارتباط گیرز میشن سبک وعالی است مثلا ذکر لااله الا الله گفتن سخت است ومن هنوز جرات گفتن این ذکر راندارم بعضی از اذکار سنگین هستن قبل از گفتن حتما تحقیق کنید تاخدای نکرده دجارمشکل نشوبد.بهتراست ازاذکارسبک شروع کنید تا ارتباط گیری بهتری داشته باشید.مولا علی پشت وپناه همگی ودرسایه امام زمان باشید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۰ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
دوستانی که میگن شیطان اذیتمون میکنه و دعا و ذکر و قرآن فایده نداره، عوامل جذب شیاطین رو دقت کنن. نوع غذا، حلال و حروم، رعایت نکردن نجس و پاکی، غسل نکردن، نگه داشتن حیواناتی مثل سگ و گربه، موسیقیهای حرام که گوش میدیم یا توی خونه و ماشین داره پخش میشه و متاسفانه گوش دادن بهش اینقدر عادی و رایجه و خیلی چیزهای دیگه... که توصیه میکنم اگه به این مشکل گرفتارید به علما و اهل فن رجوع کنید.
شماره ۰۹۶۴۰۰ هم زنگ بزنید خوبه. مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی هست
Iran (Islamic Republic of)
یک عدد حیوان
۱۷:۲۸ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
سلام دوستان من دارم میرم تو ۱۳ سالگی یعنی امیدوارم که برم?...توروخدا بگید چیکار کنم شیطان همش تو ذهنم به خدا فحش میده هر روز دارم گریه و توبه میکنم نمیره این عوضی نمیرههههه برام دعا کنید من برای همه ی دوستان عزیز که نیاز داشتند به دعا براشون دعا کردم توروخدا برای منم دعا کنید.این ایه رو هم قراره امتحان کنم خدا کنه جواب بده?
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۰۹:۱۵ ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
سلام عزیزم این فقط توی ذهن توعه و گناه هم نیست، شما دچار وسواس شدی انگار، به این افکار توجهی نکن خودش میره
Iran (Islamic Republic of)
رویا
۰۱:۱۸ ۱۶ فروردين ۱۴۰۳
عالی عالی عالی
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۰۱:۴۳ ۰۷ فروردين ۱۴۰۳
یک شبه نمیشه از ظلمات فرار کرد . مخصوصا کسایی که توبه میکنند دایم شیطان افکار پلید در ذهنشون میاره.. مثل من. فقط با صبر و قدم به سوی نور کم کم روح انسان نورانی میشه
بهترین راه نمازه اینو تو خواب یکی از امامان لطف کردن بمن نشون دادن انقدر گریه میکردم فقط میگفتم خدایا منو نجات بده.
که فرمودند اول نماز
Iran (Islamic Republic of)
زهراترکاشوند
۱۲:۰۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲
ممنون عالی التماس دعا
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۶:۲۱ ۲۱ دی ۱۴۰۲
سلام با اعتقاد راسخ به خداوند یکتا اعوذبالله من شیطان رجیم
بسم الله الرحمن الرحیم لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
انشالله با زبانی که به دروغ غیبت و تهمت و... باز نگردد و با شکمی که ا‌‌‌‌زمال حرام پر نشده باشد و ...توکلت علی الله اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل الفرجهم و ترک گناه شیاطین جن و انس انشالله رانده می شوند
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۶:۱۸ ۲۱ دی ۱۴۰۲
سلام با اعتقاد راسخ به خداوند یکتا اعوذبالله من شیطان رجیم
بسم الله الرحمن الرحیم لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
انشالله با زبانی که به دروغ غیبت و تهمت و... باز نگردد و با شکمی که ا‌‌‌‌زمال حرام پر نشده باشد و ...توکلت علی الله اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل الفرجهم و ترک گناه شیاطین جن و انس انشالله رانده می شوند
Iran (Islamic Republic of)
m
۲۲:۵۳ ۱۲ آبان ۱۴۰۲
سلام دوستان من سه ماه کارم گریه وزاری است پسرم بدجوری گرفتار شیطان شده. ومن کارهایی که برایش انجام دادم الحمدالله خیلی تاثیر داشت به عرضتان می رسانم۱-خواندن سوره جن وقرآن ونماز۲_جایگاهتان راعوض کنید منظورم جایی کهزندگی می کنید خانه۳-یک مرغ صدقه کنید سرش ببرید وبه نیازمندی بدهید۴_یه بره بخرید و کسی سرش ببرد وشخص بیمارباید درست روبروی دراتاق درازبکشدطوری که پاهایش به سمت دراتاق باشدوچند عددبخور داخل کل اتاق ها میزاریدو آنها راروشن میکنیدودرب اتاق باید باز بماند که شیطان بیرون برودموقع که سر بره رابریدن خون تازه آن رابه پیشانی وروی شکم وروی ساق پاهای شخص بیمار بمالندودر آخر باید کل لباسهای بیماررا دوربندازن ولباس سبز به او بپوشانندوتمام آشغال های داخل شکم بره به جزدل وجگر همه راداخل کیسه ای گذاشته ونام شخص بیمارونام مادر وی راروی کاغذی بنویسد ودر کیسه بگذارد ودور بندازد به حق تعالی شفایابد. برمحمدوآل محمدصلوات
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
به اسم خدا قسم این ذکر معجزه میکنید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۶ ۲۴ شهريور ۱۴۰۲
بسیار عالی بود خیلی ممنون الله یا شما باشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۶ ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
من تمام ذکرها را امتحان کردم ولی این ذکر خیلی تاثیر داره وشیطان فرار میکند اناین است وتوکلت علی حی الذی لا یموتوالحمدولله الذی لم یتخذ ولم یکن له ولی منذله وکبره تکبیرا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۴۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
کسی که گرفتارشیاطین نشده نمیفهمد که چه مصیبتی هست نه دعا نه قرآن نه دکر به دادت نمی رسند فقط خدا به دادمان برسد دو سال هست که گرفتارم
Iran (Islamic Republic of)
علیپور
۱۵:۵۵ ۲۴ دی ۱۴۰۲
من هم به درد شما گرفتارم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۳۲ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
کسی که گرفتارشیاطین نشده نمیفهمد که چه مسیبتی هست نه دعا نه قران نه دکر به دادت نمی رسند فقط خدابه دادمان برسد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۸ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
سلام
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۷:۰۵ ۰۵ تير ۱۴۰۱
تشکر از لطفتون امیدوارم بنده هم بتونم نتیجه بگیرم چون خیلی گنه کارم
Iran (Islamic Republic of)
فرهاد
۱۲:۰۵ ۲۶ فروردين ۱۴۰۱
من تجربه کردم که اگه شیطان اجنه بخوان ادم رو اذییت کنن از جهنم هم بدتره و کسی هم نمیتونه کمک کنه حتی ایه و سلوات و قران و داد و بیداد فقط زجر میکشی نمیدونم چرا و به چه دلید خداوند به بعضی مثل ما این زجر رو داده دلیلش کاش میدونستم . الان میگین متوصل شو به امامان یا قران بخون . فقط بگیم که حتی بدون وضو یک لحظه هم نیستم و دستم قران جیبم قران خونه پر از ایه و اون توصیه های اععمه و هی زیر لب ذکر و قل معروف خلاصه همه بیفایده است مگر بهشون التماس کنی که بزارن یک لحظه از شکنجه دور باشی تا بزارن چند دقیقه ای بخوابی
اینا که میگن فلان و بهمان کنید تا شیطان دور بشه اینا شیطان رو ندیدن نمیدونن چه کارا میتونه با ادم بکنه فقط هر روز شکر کنید که این بلا قسمت هیچ بنی بشی نشه و از این بابت هم خیالتون راحت باشه که همیشه سراغ مظلومترین و بیگنان ترین افراد میرن و سراغ ظالم جماعت نمیرن


اینا نوشتم فقط کسی که علمش رو داره و میتونه کمکی کنه به ایمیلم بفرسته ممنون میشم چون با دعا و اینا حل شدنی نیست که حتی بخوای دعا کنی بدتر رنجت میدن و کسی هم نیست که به دادت برسه
Iran (Islamic Republic of)
پری
۱۷:۳۷ ۲۰ اسفند ۱۴۰۰
من یه مشکلی برام پیش اومد طوری که تا مرگ رفتم برگشتم اما دو سال دور قرآن گرفتم یاسین میخوونم شبی چند بار میخوونم خیلی آرامش گرفتم طوری که هر کس من میبینه آرامشی که دارم دوست داره و من مدیون قرآن ائمه هستم و کلی کمکم کردن دستم گرفتن مشکلاتم حل کردن خیلی دوسشون دارم و من یه شخصی بودم که خیلی اهل نماز روزه نبودم اما تو شرایط سخت دیدم خدا و اهل بیت دست منو میگیرن هیچ وقت از درگاهش دور نمیشم راهم پیدا کردم التماس دعا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۱ ۱۲ اسفند ۱۴۰۰
خیلی ممنون از شما که آرومم کردید دوستان من قبلا به نام خدا واهل بیت احساسی نداشتم ولی الان با ذکر وآیت الکرسی ودعاهاوانرژی های مثبتی که میدم واینکه هر موقع نام خدا واهل بیت رو میشنوم آگاهانه سراغ دلایلی بر مهربونی وخصوصیات خداوند واهل بیت میگردم وسعی میکنم کاملا آگاهانه خودم رو به اونها وصل کنم باچندین بار تکرار این کارها وقتی نامشان را میشنوم احساس پر کشیدن به سمتشون رو میکنم وخیلی خیلی حس فوق العادهای هست پیشنهاد می کنم شما هم حتما امتحان کنید تا به آرامش واقعی برسیدالتماس دعاااا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۹ ۰۵ اسفند ۱۴۰۰
شیطان از وجود من برو از خدا می‌خوایم من را از شیطان دور کند ولسی نمیدانم چرا دوررررررر نمیکند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۳ ۲۱ بهمن ۱۴۰۰
عالی هست این ذکر من نیمی از نظر ها را خوندم روحیه گرفتم از شر شیطان خبیس ورانده شده که از بچگی تا به الان به خاطر پوست ومقام بزرگی که خدا به هم داده درون جلد و پوستم هست با این ذکر قوی و به پناه بردن به اهل بیت نبوت به ارامش رسیدم شما دوستان هم بگین خدیا شکرتتتتتتت مهرداد روستمی از شیراز شهرستان سروستان
Iran (Islamic Republic of)
......
۱۳:۴۰ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
سلام دوستان بیایید برای هم دعا کنیم
که از شر شیطان در امان باشیم
همه ی آتیش ها از گور این شیطان لعنتی بلند میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
خدایا از دام و بلای شیطان وسوسه گر ب ذات مقدس تو پناه می‌بریم که تنها تو روشنایی ما در ظلمات هستی
United States of America
گرشاه جاوید
۲۲:۴۰ ۲۹ دی ۱۴۰۰
عالی
Iran (Islamic Republic of)
عبدالرضا
۰۷:۱۲ ۱۴ آذر ۱۴۰۰
بسیار خوب اما طولانی شد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۶ ۱۲ آذر ۱۴۰۰
لا حول ولا قوة الا بالله یا خدا خودت کمکم کن تا شیطان ازم دور بشه
Iran (Islamic Republic of)
زهرا
۰۲:۱۹ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
بعضیا هستن میگن من چیکارکنم شیطاان داره زندگیم و داغون میکنه، شما باید خودتونو به خدا نزدیکتر کنید، با قران و نماز خوندن،واقعا جامعه ما خیلی بد شدع،مردم انگار ایرانی نیستن خارجین، طرز پوششون، فکر و رفتارشون
امیدوارم خدا مارو ببخشه
#افتخار میکنم خدا رو دارم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۰ ۰۲ تير ۱۴۰۰
هرروز م شدع درگیری شیشه شکستن عصبانیت شدید
افکارهایی که خود شیطون هم باید میومد ادامه تحصیل ولی الان فقط میخوام ازم دور شع با این ذکر واقعا ارامش گرفتم
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۱:۱۰ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰
لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم ........
خداوندا همه بندگانت رو هدایت و عاقبت بخیر بفرما و گناهان و عهد شکنی ها و بد قولی های مارو ببخش......صلوات
Iran (Islamic Republic of)
فرنوش
۰۲:۴۰ ۰۴ خرداد ۱۴۰۰
من باهاش خیلی دردو دل دارم احساس میکنم مردم دارن به سمت ابلیس میرن کسی نیس راهنماییشون کنه
Iran (Islamic Republic of)
زهرا حسینی
۱۵:۲۵ ۰۱ خرداد ۱۴۰۰
سلام دوستان برامن دعا کنید
Iran (Islamic Republic of)
الینا
۲۳:۲۸ ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
خدایا مرا ببخش
Iran (Islamic Republic of)
او که همیشه جاودان با خداوند است-یار باوفای امام زمان - گلدبرگ - روح سوار
۱۳:۰۱ ۲۰ فروردين ۱۴۰۰
خدایا کمک کن ابلیس از من دور شود که ذهن من شده افکار های منفی که گناه کمترینشه خداوند علیم یاریم کن این ذکر را گفتم به ارامش رسیدم داعمی باشد اخر دیگر من چه کار کنم ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۸ ۰۹ فروردين ۱۴۰۰
عالی بود ذهنم مملو از تفکر گناه بود .
در لحظه ذهنم خالی شد
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۰۵:۱۸ ۰۴ فروردين ۱۴۰۰
خدایا مرا پاکیزه بپذیر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۹ ۰۱ فروردين ۱۴۰۰
لا حول ولا قوه الا بالله خیلی تاثیر داره ممنون از لطفتون انشا ءالله همیشه با خدا باشبد
Afghanistan
ناشناس
۲۲:۵۳ ۳۰ اسفند ۱۳۹۹
ممنون عالی هست
Iran (Islamic Republic of)
زهرا بانو
۰۳:۴۴ ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
سلام دوستان خوبین....از همتون میخام برام دعا کنید دوستان
Iran (Islamic Republic of)
؟
۱۶:۵۲ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
عالی بود مرسی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۲۰ ۰۲ دی ۱۳۹۹
لاحول ولا قوة الا بالله العلی العظیم خدایا خودت گره از کار همه باز کن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۴ ۰۱ دی ۱۳۹۹
خدایااااا
کمکم کن من خیلی مختاجتم من چیکارکنم شیطانودورکنم هرکاری میکنم نمیتونم داره زندگیموداغون میکنه میخادمنوازچشم خدابندازع
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۹
خیلی ممنون عالی بود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۹
واقعاعالی بود خدا خیرتون بده
Iran (Islamic Republic of)
Sh:")
۲۰:۱۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۹
لا حول و لا قوة الا بالله
واقعا معجزه هست
عالی بود
Iran (Islamic Republic of)
زینب رضایی
۱۵:۳۲ ۱۳ آذر ۱۳۹۹
خدایا مرا ببخش
Iran (Islamic Republic of)
یا الله
۰۸:۳۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹
عالی خدا خیرتون بده ممنون
Austria
ناشناس
۰۰:۳۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۹
سلام مطالب مفید بود ولی کاش حدیث هارو باسند میزاشتن مثلا کدام کتاب جلد چند، اینجوری خیلی عالی میشد
بازهم ممنون التماس دعای فرج امام زمان علیه السلام رو دارم ارهمتون یاحق
Iran (Islamic Republic of)
نیکا
۲۳:۱۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹
من ۱۳ سالمه هنوز این آیرو امتحان نکردم اما امید وارم موثر باشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۷ ۰۴ آبان ۱۳۹۹
بع نام خدا ی مهربان کع مارو دوست دارع
Iran (Islamic Republic of)
معصومه
۲۲:۰۲ ۲۹ مهر ۱۳۹۹
خدایا کمکم کن که شیطان رو دور کنم وبه تو بیشتر از قبل نزدیک بشم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۹
سلام من 12 سالمه بسیا مطلب مفید و آموزنده ای بود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹
بسیار عالی ممنون
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۱۱:۵۲ ۲۸ شهريور ۱۳۹۹
لا حول ولا قوه الا بلا العلی العظیم یا خدا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
بسم الله الرحمن الرحیم خرجت و علی الله توکلت و لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۸ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
بسم‌الله و لاحول و لاقوة إلّا بالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۳۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
خیلی خوب بود ممنونم. ان شاء الله از وسوسه ی شیطان همیشه در امان باشید.


ای کریم الصفح به تو پناه می آورم و بیامرز گناهم و گناه همه ی مومنان را
Iran (Islamic Republic of)
محمود
۱۲:۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
سلام شیاطین از ذکر صلوات بر محمد ال محمد متنفرند و همچنین لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم و استغفرالله رب و اتوب الیه به تعداد صدها عدد با توکل بر خدا و ترک گناه صد در صد جواب می ده
Iran (Islamic Republic of)
موسوی
۲۳:۵۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
اگه دستم به شیطان برسه سر شو میبزم
Iran (Islamic Republic of)
احمد رضا
۰۶:۱۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
عالی بود
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۰۷:۵۸ ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
خیلی عالی . خدا خیرتون بده .
Iran (Islamic Republic of)
گل
۲۳:۰۷ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
عالیه مرسی
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۰۱:۱۹ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹
خدایا ازت یاری میخام کمکم کن که خیلی بچاره هستم فقط خودت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۳۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
خدایا نجاتم بده مرا از شیطان دور کن
Iran (Islamic Republic of)
امیر
۱۹:۳۰ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹
اجرتون با خدا.
Iran (Islamic Republic of)
نگار
۱۰:۳۹ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
عالی
Iran (Islamic Republic of)
نگار
۱۰:۳۹ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
عالی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۰ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
واقعا عالی دمتون گرم. ممنون . یا الله❤
France
حسن
۰۰:۰۵ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹
لا حول ولا قوة الا بالله
Iran (Islamic Republic of)
میثم
۰۰:۰۴ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
خداوند بینیاز است و او داناترین است خداوندا از هر کسی سود و زیان را خبر است خداوندا شیطان را از من دور کن و مرا مسلمان قرارده خداوندا هر دقت کار شایسته انجام داد جانم را بگیر
التماس دعا
Germany
یه بنده خدا
۰۷:۲۸ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
تاثیر این دعا فرقی با معجزه نکرد برای من خدایا بزرگیتو شکر❤
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۲۱ ۰۸ دی ۱۳۹۸
این دعا فوق‌العاده است من خیلی تاثیرش رو دیدم شما هم بخونید خوبه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
ممنون
Iran (Islamic Republic of)
سنا
۱۵:۳۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۸
خدایا نجاتم بده از وسوسه های شیطان
Iran (Islamic Republic of)
پشیمان
۲۰:۵۹ ۲۰ آبان ۱۳۹۸
خدایا ...هیچی واقعا نمیدونم چی بگم نمیدونم چجوری پشیمانیمو بگم ولی شیطان بعد از رفع پشیمانی باز به سراغ آدم میاد ..

ای کاش همیشه پشیمون باشم بهتره ...شاید اونجوری کمتر گناه کنم .
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۲۲:۱۳ ۰۶ آبان ۱۳۹۸
تشکرازنویسنده این مقاله واقعا متن پرباروسودمندی بود،
ان شاالله موفق باشید.
Iran (Islamic Republic of)
سمیرا
۱۷:۴۹ ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
عالی ممنونم
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۸:۱۰ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
لا حول ولا قوة الا بالله
Iran (Islamic Republic of)
حوريان
۰۸:۴۵ ۱۳ شهريور ۱۳۹۸
سلام خداروشاکرم (الحمدلله) هم از شما خیلی ممنونم از مطلب فوق العاده تون اجرشما به اهل بیت انشالله
Iran (Islamic Republic of)
سنا
۱۳:۱۱ ۰۲ شهريور ۱۳۹۸
سلام دوستان شوهر من دچار وسواس شدیدی از طرف شیطان شده نماز نمی خونه چیکار کنم
Iran (Islamic Republic of)
علیرضا
۱۸:۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
آرام شدم مرسی خدا ایشالا هممون از شر شیطان رانده شده نجات بده الهی آمین
Iran (Islamic Republic of)
ی دختر تنها
۲۰:۰۳ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸
خدایا ب عظمت و بزرگیت. ب جلال و جبروتت. تو رحمان و رحیمی. تو بزرگی وبخشنده. تو مهربونی. دل منو هم آروم کن .از شر وسوسه های شیطان رانده شده در امان نگه دار. الهی امین

واسه منم دعا کنید. محتاج دعام.
Iran (Islamic Republic of)
دپاکین
۲۳:۳۲ ۲۹ تير ۱۳۹۸
ممنونم واقعا از مطلب مفیدتون....
France
حسن
۰۰:۰۶ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹
ان شاء الله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۸ ۲۷ تير ۱۳۹۸
خدایا کمکم کن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۶ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸
من یک بیمار میشناسم ک همیشه عصبی میشه قدرت یک فیل را پیدا میکند ایا این دلیل ب جادویه نیرویه شیطانیس؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۱ ۰۹ دی ۱۳۹۷
خدا خیرتون بده
ممنون
آخرین اخبار