کد خبر: ۶۴۹۰۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

با پایان داوری دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب؛ برگزیدگان این جشنواره همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی معرفی می‌شوند.

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  از میان ۴۱۸ اثر متقاضی شرکت در دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب در بخش های داستان کوتاه و رمان بزرگسال و نوجوان، ۷ داستان کوتاه و رمان در بخش نوجوان و ۸ داستان کوتاه و رمان در بخش بزرگسال توسط هیات داوران این جشنواره ادبی انتخاب شدند.

داوری دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب به پایان رسید

در دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب که دبیری علمی آن را منیژه آرمین برعهده دارد، ۲۶ نویسنده در دو بخش داستان کوتاه و رمان بزرگسال و نوجوان شرکت کرده اند.

در بخش داستان کوتاه نوجوان، ۷۶ اثر، در بخش رمان نوجوان، ۲۵ اثر، در بخش داستان کوتاه بزرگسال، ۲۶۱ اثر و در بخش رمان بزرگسال، ۵۶ اثر در مرحله داوری اولیه مورد ارزیابی و رقابت قرار گرفتند.

بیشترین شرکت کنندگان در دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب از استان تهران و کمترین تعداد شرکت کننده از استان های کردستان، کرمانشاه و گلستان آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ادبی وابسته به حوزه هنری ارسال کرده اند.

برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب روز دوشنبه- ۲۰ فروردین- همزمان با مراسم افتتاحیه هفته هنر انقلاب معرفی می شوند.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر