کد خبر: ۶۵۰۳۱۳۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹

عضو شورای مرکزی همایش گسترش روابط آموزش عالی و بازرگانی ایران و افغانستان گفت: مقامات بلند پایه افغانستانی سوم اردیبهشت در همایش توسعه روابط آموزش عالی و بازرگانی ایران و افغانستان شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، آصفه استانزهی عضو شورای مرکزی همایش گسترش روابط آموزش عالی و بازرگانی ایران و افغانستان گفت: مقامات بلند پایه افغانستانی سوم اردیبهشت در همایش توسعه روابط آموزش عالی و بازرگانی ایران و افغانستان شرکت می‌کنند.

وی بیان داشت: در این همایش وزیر تحصیلات عالیه افغانستان و هیأت همراه، وزیر علوم جمهوری اسلامی و هیأت همراه، سفیر ایران در کابل، سفیر افغانستان در تهران، پنج تن از رؤسای دانشگاه‌های شناخته شده افغانستان، ۳۰ تن از رؤسای دانشگاه‌های ایران، دستیار رئیس جمهور افغانستان، رئیس بخش مالی و بانکداری بانک مرکزی افغانستان، مؤسس پروگرام ارتقای آموزشی (spp)، دو نفر از معاونت ریاست اجرائیه، تعدادی از وزارت خارجه ایران و افغانستان و مسؤولان اتاق بازرگانی حضور خواهند داشت.

استانزهی  با اشاره به اینکه مقامات افغانستانی شنبه به ایران خواهند آمد، افزود: در چهارم اردیبهشت نیز برگزاری جشن فارغ التحصیلی را برای دانشجویان افغانستان استان کرمان با حضور مقامات در نظر داریم.

عضو شورای مرکزی همایش گسترش روابط آموزش عالی و بازرگانی ایران و افغانستان تصریح کرد: برگزاری این همایش موجب یگانگی و قوت بیشتر همبستگی بین ایران و افغانستان خواهد بود و از آنجا که رفسنجان پتانسیل خوبی از حضور دانش آموزان و دانشجویان افغانستانی را داراست، باعث گسترش بیشتر و پایدار‌تر روابط خواهد شد.

انتهای پیام/ی


برگزاری جشن فارغ التحصیلی را برای دانشجویان افغانستان استان کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر