کد خبر: ۶۵۳۲۸۳۳
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
معاون برنامه‌ریزی شهردار تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

میرزایی با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران گفت: مطابق این مصوبه برگزاری نمایشگاه الکامپ در داخل شهر تهران ممنوع است.

الکامپ یکی از پر مخاطب‌ترین نمایشگاه‌های کشور است / هیچ نمایشگاهی در داخل تهران برگزار نشودحجت میرزایی، معاون برنامه ریزی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛   با اشاره به صدور مجوز برگزاری نمایشگاه الکامپ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گفت: نمایشگاه الکامپ یکی از پر مراجعه‌ترین و پر بازدید کننده‌ترین نمایشگاه‌های کشور است که مشتریان زیادی دارد و جزء نمایشگاه‌های پر مخاطب به حساب می‌آید.

وی با تأکید بر اینکه پیشنهاد ما این است که علاوه بر نمایشگاه‌های پر مخاطب، هیچ نمایشگاه دیگری هم در داخل تهران برگزار نشود گفت: برگزاری نمایشگاه در داخل تهران مشکلات خیلی جدی مانند ترافیک‌های سنگین و آلودگی‌های زیاد ایجاد می‌کند و لذا همواره پیشنهاد ما این بوده است که همه نمایشگاه‌ها به شهر آفتاب منتقل شوند.

میرزایی با بیان اینکه شهرداری تلاش می‌کند زیر ساخت‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه در داخل شهر را فراهم کند ادامه داد: ولی تأکید ما این است که این نمایشگاه‌ها آن جا برگزار نشوند.

معاون برنامه ریزی شهرداری تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر مبنی بر ممنوعیت برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در داخل تهران گفت: این مصوبه الزام قانونی دارد و دستگاه‌های اجرایی مثل راهور، فرمانداری و سازمان بازرگانی حتما مجری مصوبات قانونی خواهند بود.

وی تصریح کرد: اگر شهرداری به صورت جدی این مسئله را پیگیری کند چون لازم‌الاجراست سایر نهادها هم همکاری می‌کنند.


بیشتر بخوانید: اصرار مسئولان به قانون شکنی با برگزاری الکامپ در سئول


میرزایی با تأکید بر اینکه شورای شهر تهران، شورای شهرداری نیست اظهار کرد: همه سازمان‌هایی که در محدوده شهر تهران خدمات می‌دهند ملزم به اجرای مصوبات شوار هستند و فقط شهرداری نیست که موظف به اجرای مصوبات است.

معاون برنامه ریزی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: شورا باید به صورت جدی از ابزار نظارتی خود به منظور متقاعد سازی دیگران استفاده کند تا نمایشگاه را در جای دیگری برگزار کنند.

انتهای پیام /

برگزاری الکامپ در سئول منع قانونی دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر