کد خبر: ۶۵۳۴۳۱۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: در فروردین ماه سال جاری 10 هزار و 885 متر مربع از راه های آسفالته استان لکه گیری شدند.

لکه گیری بیش از 10 هزار متر مربع از راههاي آسفالته استانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمد رودباری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان اظهار داشت: این اقدام در محورهای اصلی، فرعی، روستایی و راه‌های مواصلاتی استان همدان انجام شده است.

وی تعمیر، مرمت و نگهداری پل‌های کوچک، احداث و تعریض پل ها و تعمیرات اساسی پل های بزرگ، را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بیان کرد و گفت: زه کشی و دریواسیون 62 و تنقیه و لایروبی 247 مورد از پل ها نیز در این مدت انجام شده است.

مدیرکل راهداری همدان با اشاره به اینکه شانه سازی 17 کیلومتر از راه های آسفالته استان نیز انجام شده است، ابراز داست: 2 هزار و 300 مترمکعب از سطوح آسفالته استان ترانشه برداری و 360 مترمربع نیز موج تراشی شده اند.

محمد رودباری ادامه داد: همچنین در فروردین ماه سال جاری 625 کیلومتر پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر، 72 کیلومتر رگلاژ راه های شنی و 826 کیلومتر رگلاز و تسطیح شانه راه های آسفالته انجام شده است.

احداث دوربرگردان و پارکینگ، اصلاح تقاطع ها و پیچ ها خطرناک، اصلاح قیرزدگی در راه های آسفالته، ریزش برداری، درزگیری راه های آسفالته و اصلاح شیب شیروانی از دیگر اقدامات اجرایی است که در کارنامه فروردین ماه سال جاری این اداره کل ثبت شده است.

انتهای پیام/ د

راه های همدان لکه گیری شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر