کد خبر: ۶۵۳۴۳۱۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۴
معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد؛

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان گفت: چیزی که امروز ورزش به آن نیاز دارد این است که در کنار پیشرفت فنی و کسب نتایج افتخارآفرین، حتما به رسالت ها و مسئولیت های فرهنگی و اخلاقی ورزش توجه کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، احمدی، معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان، در مراسم جشنی که با حضور خانواده باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس در کرمان برگزار شد، از ورزشکاران، مربیان، باشگاه های ورزشی و همه ی نهادهای ورزشی خواست: در وحله ی اول مروجین فرهنگ و اخلاق اسلامی ایرانی باشند و در این خصوص بتوانند الگوهای خوبی به جامعه و مردم علاقه مند به ورزش ارائه دهند.

وی از حضور در این جمع صمیمی ابراز خرسندی کرد و به همه ی مسئولان باشگاه صنعت مس کرمان به منظور اهتمام به امر ورزش و توسعه ورزش هم در بعد همگانی و هم در بعد قهرمانی، خداقوت گفت.

احمدی گفت: باشگاه صنعت مس کرمان در موضوع ورزش که مورد توجه و یکی از نیازهای اساسی مردم است، توجه خوبی کرده و در آن سرمایه گذاری داشته است که از این منظور جای تقدیر و سپاس دارد.

وی افزود: حق مردم استان کرمان است که در همه ی رشته ها ورزشی بتوانند در جایگاه بالایی قرار گیرند.

احمدی تصریح کرد: کرمان، استانی پهناور و با ظرفیت های بسیار بالاست و ما امیدواریم با سرمایه گذاری انجام شده و پشتوانه علمی و کارشناسی لازم، شاهد درخشش بیش از پیش ورزش استان کرمان در سطح کشور و در عرصه های بین المللی باشیم و این هم خیلی دیر نیست.

 وی یادآور شد: لیگ برتر جزو آرزوهای دوستان ما در باشگاه صنعت مس کرمان است اما باید ورزشی که می کنیم حتما باید در کنار ورزش و توام با آن، مسئولیت های فرهنگی مان را مدنظر قهرمانی لیگ برتر و حتی قهرمانی در سطح قاره، جزو برنامه هایی باشد که این باشگاه بتواند به آن دست پیدا کند و ما شاهد درخشش ورزشکاران این استان در این سطح باشیم.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان افزود: همه ی ما در ورزش و کارهای داشته باشیم و از آنجایی که به عنوان یک باشگاه، کلمه فرهنگ و مسئولیت فرهنگی مقدم بر ورزش مطرح شده، لذا توجه به این امر را در همه ی بخش های ورزشی باشگاه مورد توجه قرار دهیم.

انتهای پیام/ب

سخنرانی معاون وزیر ورزش در جمع خانواده باشگاه مس کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر