کد خبر: ۶۵۳۴۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان شمالی گفت: در حال حاضر ۳۴ درصد روستا‌های استان فاقد آنتن دهی تلفن همراه هستند.

٣۴ درصد روستا‌های خراسان شمالی فاقد تلفن همراهبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از  بجنورد؛ علیرضا هاشمی مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان شمالی،گفت: در حال حاضر ٣۴ درصد روستا‌های استان به دلیل موقعیت کوهستانی فاقد هر گونه شبکه تلفن همراه هستند و هرگونه توسعه ارتباطات در روستا‌های استان، متولی برنامه ریزی آن اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وی افزود: امسال مطابق تفاهم نامه منعقده با شهرداری بجنورد، چتر wifi عمومی رایگان در سطح شهر راه اندازی می‌شود تا شهروندان از امکان استفاده و بهره مندی از اینترنت پر سرعت، امن و مطمئن در محل‌ها و فضا‌های عمومی را داشته باشند.

وی اظهار کرد: سال گذشته شرکت مخابرات استان رتبه یک کشوری در بهینه سازی شبکه موبایل و در بخش سود تحقق یافته استان رتبه پنجم کشوری را کسب کرد.

وی با اشاره به اقدامات شرکت مخابرات در بخش تقویت توسعه زیرساخت افزود: پارسال ٣۵۰ پروژه با اعتبار ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید و طی آینده نزدیک شاهد افتتاح آن‌ها خواهیم بود.

هاشمی گفت: این در حالیست که پارسال ٢۰ هزار مشترک تلفن همراه و ثابت به شرکت مخابرات استان افزوده شد و هم اکنون یک میلیون و ٢۰۰ هزار مشترک از خدمات این شرکت بهره‌مند هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان همچنین از راه اندازی شبکه موبایل و ثابت دیتا بیس مدیریت بحران خراسان شمالی خبر داد و افزود: طی این اقدام، استانداری شماره تلفن مدیران مربوطه را اعلام می‌کند که هنگام بحران امکان ارتباط دهی خاص برای مدیران فراهم است.

انتهای پیام/آ


چتر wifi عمومی رایگان در سطح شهر بجنورد راه اندازی می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر