کد خبر: ۶۵۳۴۸۶۶
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خدمات فروش واحد‌های تولیدی داخلی نیازمند افزایش و تحول است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از کارخانجات لوازم خانگی پارس در شهر صنعتی البرز قزوین افزود: تولیدکنندگان داخلی باید برای جذب هرچه بیشتر بازار‌های داخلی و رعایت حقوق مصرف کننده، خدمات قبل، حین و پس از فروش خود را افزایش دهند و آنرا تنوع ببخشند.

نوابی اضافه کرد: ارتقای کیفیت تولیدات داخلی نیز یک ضرورت انکارناپذیر است که ضمن رعایت حقوق مصرف کننده منجر به توجه بیشتر مردم به تولیدات داخلی می‌شود.
وی گفت: واحد‌های تولیدی باید برای رعایت حقوق مصرف کننده با یکدیگر مسابقه بگذارند و بکوشند در این زمینه پیشتاز باشند.

رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تولیدکنندگان داخلی باید محصول خود را منطبق با سلیقه بازار تولید کنند و رویکرد‌های جدید مشتری مداری را در دستور کار خود قرار دهند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: تولیدکنندگان نیز از حقوقی بهره‌مند هستند که این مهم نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

نوابی با اشاره به قرارگیری در سال حمایت از کالای داخلی، گفت: سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بدون شک در کنار توجه به حقوق مصرف کنندگان به همان میزان به حقوق تولیدکنندگان نیز توجه دارد.

کارخانجات لوازم خانگی پارس با بیش از سه دهه قدمت و با ۶۵۰ نیروی کار در شهر صنعتی البرز قزوین مستقر است و به تولید ٣٠ نوع محصول شامل یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و جارو برقی می‌پردازد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای شرکت در همایش معرفی واحد‌های تولیدی برتر قزوین در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده به این استان سفر کرده است.

انتهای پیام/

بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  از کارخانه لوازم خانگی پارس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر