کد خبر: ۶۵۳۵۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: در سال گذشته ۴۰۵خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی صاحب‌خانه شدند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز  بجنورد؛ عباس اهرابی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با بیان این که سال گذشته ۴۰۵ واحد مسکن روستایی و شهری به مددجویان تحت حمایت این نهاد واگذار شده است، افزود: از مجموع واحد‌های ساخته و خریداری شده ۲۶۰ واحد روستایی و ۱۴۵ واحد به مددجویان شهری واگذار شده است.
وی اظهار کرد: در سال گذشته درمجموع دو هزار و ۱۲۴ مورد خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
اهرابی با اشاره به این که از مجموع این خدمات هزار و ۶۰۰ مورد در بخش تعمیرات کلی و جزئی ساختمان مددجویان و بخشی نیز در قالب بهسازی سرویس‌های بهداشتی و همچنین ساخت و خریداری مسکن روستایی و شهری به خانوار‌های تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
وی اعلام کرد: در سال گذشته ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای خدمات عمرانی ارائه شده به مددجویان از محل کمک‌های دولتی ، صدقات ، زکات و منابع داخلی کمیته امداد هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اظهار کرد: سال گذشته یک میلیارد تومان از محل صدقات برای ساخت منازل مددجویان هزینه شده است که ۳۰۰ میلیون تومان نیز از محل درآمد‌های زکات و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر از سایر منابع کمک‌های مردمی تأمین شده است.
وی به وجود ۷۰۰ خانوار مددجوی مستأجر و همچنین دو هزار خانوار فاقد مسکن تحت حمایت این نهاد اشاره کرد , افزود: از سال گذشته ساخت ۴۰ واحد مسکونی شهری و ۱۰۵ واحد مسکونی روستایی آغاز شده است که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/ ب

 

هزینه ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای خدمات عمرانی به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر