کد خبر: ۶۵۳۵۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
توکلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: شنبه 29 اردیبشهت ماه آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی است.

شنبه؛ آخرین روز ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسیحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشوردر گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی کشور از روز دوشنبه 13 اردیبهشت97 آغاز  و تا ساعت 24 شنبه 29  همین ماه  ادامه دارد.

وی ادامه داد: آزمون کاردانی به کارشناسی  در تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی جمعه 12 مرداد ماه 97 در 74 حوزه امتحانی و 60 شهرستان به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ثبت نام بیش از 15 هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی 

مشاور عالی سازمان سنجش عنوان کرد: تا ساعت 10 صبح امروز، 15 هزار و 750 داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 اقدام کرده‌اند.

وی تأکید کرد: در آزمون کاردانی به کارشناسی امسال 65 کد رشته در نظر گرفته شده است که از میان آنها 16 کد رشته با آزمون و 45 کد رشته بر اساس سوابق تحصیلی است.

توکلی یادآور شد: ثبت نام آزمون  از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و برگه راهنما و همچنین اطلاعیه‌های مربوطه هم به طور همزمان با آغاز ثبت نام در سایت سازمان سنجش آورده شده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر