کد خبر: ۶۵۳۵۸۰۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
شهردار کرمان مطرح کرد؛

شهردار کرمان با انتقاد از برخی مدیران سابق شهری گفت: برخی افراد که کاری جز پست خواهی ندارند به تحریک کارگران وپرسنل شهرداری دست می زنند.

پست خواهان گذشته عامل تحریک کارگران شهرداریبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان بنا به اعلام روابط عمومی شهرداری کرمان،  سیدمهران عالم‌زاده در جمع کارکنان شهرداری منطقه سه گفت:عده‌ای که کارنامه و عملکردشان مشخص است و همواره به‌دنبال پست‌خواهی هستند، در فضای مجازی و فضای واقعی همکاران را تحریک می‌کنند.

وی افزود:برخی افراد کارگران را برای برپایی تجمعات غیرقانونی تحریک می کنند که خودشان را گرفتار می کنند.
وی با بیان این‌که راهی به غیر از کمک به یک‌دیگر نداریم، گفت: شهرداری کرمان به‌دلیل پروژه‌های مختلف  شهری از مشکلات بیش‌تری نیز نسبت به سایر شهرداری‌ها برخوردار است.
عالم‌زاده افزود: پروژه‌های شهری باید 24 ماهه به پایان می‌رسید، اما الان 30 ماه گذشته و فقط پل باغ‌ملی به بهره‌برداری رسیده است.
وی ادامه داد: تا دوسه سال آینده هم‌چنان به‌دلیل اجرای این پروژه‌ها گرفتاری مالی خواهیم داشت؛ ضمن این‌که مردم انتظار دارند پروژه‌های جدید هم شروع کنیم.
شهردار کرمان بر وصول مطالبات شهرداری از اشخاص حقیقی و حقوقی تأکید کرد .

عالم‌زاده به تشویق مردم به سمت ساخت‌و‌ساز اشاره کرد و گفت: در این زمینه در حال تدوین بسته‌های تشویقی برای انبوه‌سازان و ساخت‌و‌ساز در بافت فرسوده و بافت قدیم هستیم.

عالم‌زاده ضمن تشکر از همکاری پرسنل منطقه سه برای افزایش درآمدها گفت:پرداخت حقوق تمام پرسنل شهرداری اعم از رسمی، قراردادی و شرکتی را اولویت نخست خود می دانیم، مدیریت شهرداری تمام تلاش خود را برای کم کردن شکاف در پرداخت حقوق بین نیروهای رسمی، قراردادی و شرکتی به‌کار بسته است.

شهردار کرمان با بیان این‌که اختلاف در پرداخت حقوق بین پرسنل رسمی و قراردادی و نیروهای کارگری در پایان سال گذشته به شش‌ماه رسیده بود، گفت: در سال گذشته تلاش کردیم این اختلاف به حداقل برسد و اکنون نیز در تلاش هستیم تا این اختلاف را کاهش دهیم.

شهردار کرمان مدیران فعلی شهرداری کرمان را افرادی توانمند دانست و گفت: توانایی مجموعه‌ی نیروهای شهرداری، بسیار بیش‌تر از سایر دستگاه‌هاست؛ ضمن این‌که هر کدام از مدیران شهرداری می‌توانند به‌خوبی دستگاه‌های عریض و طویل دولتی استان را اداره کنند.

وی بر معطوف کردن نگاه به درون سازمان شهرداری تأکید کرد و گفت: نگاه ما نباید به بیرون و دولت معطوف باشد؛ چراکه اگر دولت منابع مالی داشت، به تکالیف قانونی خود ازجمله پرداخت یارانه‌ی اتوبوسرانی عمل می‌کرد.
شهردار کرمان با بیان این‌که باید با شهروندان برخورد خوب و مناسبی داشته باشیم، گفت: حتی با متخلفان هم باید با احترام برخورد کنیم و با آن‌ها به‌خوبی مذاکره کنیم تا حق‌و‌حقوق شهرداری را بگیریم.
انتهای پیام/ح

عامل تحریک کارگران شهرداری سهم خواهان گذشته هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر