کد خبر: ۶۵۳۵۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت:محور‌های روستایی که در پی بارش باران دو شب گذشته در هشت شهرستان این استان مسدود شده بود همچنان مسدود است.

 تجلیل از تولیدکنندگان ایرانی در مشهدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، ابوالفضل حسینی افزود: جاده روستایی گرازی تا باغچه در شهرستان خواف و نیز مسیر‌های روستایی فیض آباد گراب، درخت سنجد، بزق، گلشن - ده داروغه و چهارباغ - تاغون در شهرستان نیشابور هم اینک مسدود هستند.
 
وی ادامه داد: همچنین سیل جاده روستایی مغان در محل تقاطع رودخانه سربرج در شهرستان طرقبه شاندیز و نیز در شهرستان چناران مسیر زیرگذر پل غیرهمسطح روستای خرم آباد را مسدود کرده است. جاده‌های روستایی تکه میدان، تکه زو و کلاته کلوخ هم در شهرستان گناباد مسدود شده اند.

 رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: جاده مرزی کال سرخ در شهرستان سرخس، شورکال در درگز و نقطه خلج در شهرستان کلات هم از دیگر محور‌هایی هستند که بر اثر بارش باران دیشب مسدود شده و تلاش راهداران برای بازگشایی آن‌ها ادامه دارد.
 
 
انتهای خبر// ر.قباراش باران وبسته شدن 8جاده  روسنایی در خراسان رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر