کد خبر: ۶۵۳۶۹۳۷
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ۲۲ سرنشین و ملوان شناور صیادی حادثه دیده در آب‌های بندر دیر با اعزام شناور ناجی و آتشخوار از خطر آتش‌سوزی و مرگ نجات پیدا کردند.

۲۲ سرنشین و ملوان شناور صیادی حادثه دیده در بندر دیر نجات یافتندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، نورالله اسعدی با بیان اینکه بنادر استان بوشهر به شناور ناجی و آتشخوار مجهز شده است اظهار داشت: این شناور‌ها خدمات ویژه‌ای در زمان وقوع بحران به صیادان و دریانوردان در دریا و اسکله به حادثه دیدگان ارائه می‌کند.

وی از وقوع آتش‌سوزی در شناور صیادی در ۲۴ مایلی بندر دیر خبر داد و افزود: به دنبال اعلام اضطرار شناور کیش ۶۰۳ به مرکز جست‌وجو نجات دریایی بندر دیر مبنی بر آتش‌سوزی موتورخانه بلافاصله شناور‌های ناجی ۸ و یدک‌کش نجف از دیر و یدک‌کش فتح‌المبین از بندر کنگان به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اینکه آتش به موتورخانه شناور صیادی نفوذ می‌کند افزود: با اعزام دو شناور ناجی و آتش‌خوار ۲۲ سرنشین شناور حادثه دیده نجات پیدا می‌کنند.

اسعدی از انتقال شناور حادثه دیده به اسکله بندر دیر خبر داد و افزود: پس از مهار کامل آتش، شناور صیادی یاد شده توسط یدک‌کش‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به لنگرگاه بندر دیر منتقل می‌شود.

وی افزود: علت وقوع حادثه هم اکنون توسط تیم سوانح دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در حال بررسی است.

انتهای پیام/م

۲۲ ملوان شناور صیادی حادثه دیده در آب‌های خلیج فارس نجات یافتند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر