کد خبر: ۶۵۴۰۸۴۶
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
معاون راهداری همدان خبر داد؛

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: در فروردین ماه سال جاری 1165 کیلومتر خط کشی در راه های استان همدان انجام شد.

انجام هزار و 165 کیلومتر خط کشی در جاده های استانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ حمید پرورشی خرم، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به اینکه همه محورهای مواصلاتی استان دارای خط کشی بوده و سالیانه به شکل مستمر و جاری احیاء، تجدید و نگهداری می شوند، اظهار داشت: خط کشی محورها به دید رانندگان در جاده کمک می کند و موجب کاهش تصادفات جاده ای می شود.

وی افزود: تلاش مداوم و مستمر راهداران برای نگهداری و ایمن سازی راه های استان از جمله اقداماتی است که در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان قرار دارد.

پرورشی خرم، رعایت موارد ایمنی و توجه به هشدارهای بصری در قالب تابلوهای اطلاعاتی را ضروری دانست و تصریح کرد: از ابتدای سال در بحث ایمنی مسیرها، هزار و 775 عدد تابلو اخطاری و انتظامی توسط راهداران تعمیر و نصب شده است.

وی ادامه داد: تعمیر 18 مترمربع تابلو اطلاعاتی و تعمير و نصب 200 عدد بازتاب ايمني و استوانه ای از اقدامات این اداره کل در فروردین ماه سال جاری بوده است.

این مسئول با بیان اینکه به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد سفرهای برون شهری، 785 دستگاه چراغ چشمک زن جدید در محورهای استان نصب شده است، یادآور شد: همچنین سرویس و نگهداری 141 کیلومتر چراغ مه شکن در سطح راه ها انجام شده تا رانندگان و مسافران در جاده ها سفری مطمئن تر داشته باشند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان ابراز داشت: در فروردین ماه سال جاری همچنین 106 کیلومتر گاردريل و نيوجرسي و 8 هزارو 600 عدد از علائم ایمنی نیز توسط راهداران این اداره کل شستشو شده است.

حمید پرورشی خرم خاطرنشان کرد: پاکسازی کنار نیوجرسی و گاردریل به میزان 56 کیلومتر، رنگ آمیزی 127 عدد علائم و 32 کیلومتر شیارهای طولی و عرضی در راه های استان ایجاد شده است.

استان همدان، دارای 85 کیلومتر آزاد راه، 300 کیلومتر راه اصلی، 700 کیلومتر راه فرعی و بقیه راه روستایی است.

انتهای پیام/ د 

راه های استان همدان خط کشی شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر