کد خبر: ۶۵۴۱۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
تازه های نشر؛

کتاب جدید حمیدرضا شکارسری با عنوان «چراغ قوه در دست خورشید» در انتشارات شب چله منتشر می‌شود.

کتاب جدید شکارسری در انتشارات شب چله منتشر می شود

حمیدرضا شکارسری شاعر در گفتگو با خبرنگارحوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص کتابش با عنوان «شب نامه» گفت: «شب نامه» را در انتشارات نگاه منتشر کردم و در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه انتشارات نگاه رونمایی و جشن امضای آن برگزار شد.

وی افزود:در حال حاضر هم مجموعه شعر دیگری را با عنوان  « چراغ قوه در دست خورشید» دارم که این کتاب قرار است در انتشارات شب چله منتشر شود.

این شاعر با بیان اینکه مجموعه شعر « چراغ قوه در دست خورشید »،مجموعه ای از اشعارم است که در آن تمام موضوعات از عاشقانه تا اجتماعی دیده می شود، ادامه داد:در این چند سال اخیر کتاب هایی با عنوان زایش مرگ های متن منتشر کردم که این کتاب، نقدهایم درباره شعر سپید معاصر است.

شکارسری با اشاره به نگارش  نقد  درباره شعر سپید بیان کرد: به دلیل اینکه  هر هفته نقدهایم به شعر سپید معاصر در روزنامه منشر می شود هر دو تا  سه سال یکبار هشتاد نقدم را از میان نقد های منتشر شده انتخاب و در قالب یک مجموعه منتشر می کنم که امیدوارم بتوانم جلد سوم زایش مرگ های متن  تا نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را در سال آینده منتشر کنم.

انتهای پیام/

«چراغ قوه در دست خورشید» منتشر می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر