کد خبر: ۶۵۴۱۳۷۲
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

بیش از ۲ میلیاردو ۱۹۲ میلیون تومان در قالب کمک هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به ۸۶۳ زوج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته پرداخت‌شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان نیازمند تحت حمایت از سرفصل‌های حمایتی مهم این نهاد در حوزه حمایت‌های اجتماعی است.
صفری با اشاره به اینکه پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان در قالب کمک‌هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به مددجویان مشمول دریافت این خدمت انجام می‌شود  افزود: هدف کمیته امداد از ارائه این خدمت توسعه و ترویج ازدواج آسان در بین جامعه هدف این نهاد و الگوسازی برای جامعه در این بخش است.

وی بیان کرد که به منظور کمک به تامین ۵۷۷ فقره جهیزیه و ۲۰۸ مورد هدیه ازدواج به فرزندان مددجویان وازدواج مجدد ۷۶ نفر ازبانوان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته مبلغ دو میلیاردو ۱۹۲ میلیون تومان پرداخت شده که ۳۸۵ فقره جهیزیه وهدیه ازدواج پرداخت شده مددجویان ساکن در مناطق محروم استان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه از مجموع کمک هزینه ازدواج پرداختی به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته حدود یک میلیاردو ۳۷۸ میلیون تومان از محل منابع داخلی این نهاد تأمین‌شده است، افزود: بیش از ۸۱۴ میلیون تومان نیز از محل کمک‌های مردمی در قالب کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان نیازمند درسال گذشته هزینه شده است.

صفری افزود: باهدف تحکیم نهاد خانواده و توجه به ابعاد معنوی جامعه هدف دوره‌های آموزشی متناسب با گروه‌های هدف در قالب آیین همسرداری و فرزند پروری نیز برای زوج‌های جوان تحت حمایت برگزارمی شود.

وی با دعوت از خیران و مؤسسات خیریه فعال در این بخش برای کمک به تأمین هزینه ازدواج زوج‌های نیازمند، در قالب طرح کوثر گفت: خیران زنجانی می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و یا شماره‌گیری #۰۲۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه در تأمین هزینه ازدواج زوج‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/ع

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان در قالب کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد زنجان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر