کد خبر: ۶۵۴۲۰۷۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان قم عنوان کرد؛

رشیدی گفت:کمیته امداد استان قم در روز ۲۱ ماه رمضان برنامه ویژه‌ای را در میدان آستانه برگزار خواهد کرد و شاهد اجرای طرح حامی یابی برای ایتام و کودکان غیریتیم نیازمند خواهیم بود.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛اکبر رشیدی،معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان قم ، با اشاره به اجرای طرح معیشت نیازمندان در استان قم گفت: این طرح در ماه رمضان امسال با اعتبار دو میلیارد و 700 میلیون تومان اجرا شد، از مردم تقاضا دارم که با پرداخت حداقل هشت هزار تومان برای اطعام هر نیازمند، کمیته امداد را در اجرای طرح‌های اطعام برای نیازمندان یاری کنند.

معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان قم تصریح کرد: در روز عید فطر از ظرفیت جمع آوری زکات فطریه در استان استفاده خواهیم کرد، با تجمیع زکات فطریه در استان قم امکان انجام کارهای بزرگ در این استان است، در استان قم ظرفیت جمع آوری پنج میلیارد تومان زکات فطریه وجود دارد.

وی بیان کرد: کمیته امداد استان قم در روز 21 ماه رمضان برنامه ویژه ای را در میدان آستانه برگزار خواهد کرد و شاهد اجرای طرح حامی یابی برای ایتام و کودکان غیریتیم نیازمند خواهیم بود، این کمیته در روز جهانی قدس هم برنامه ویژه ای دارد.

رشیدی در پایان با اجرای طرح محسنین در استان قم یاداورشد: سال گذشته هزار و 670 حامی برای کودکان نیازمند غیر یتیم در قالب این طرح در استان جذب شدند.

انتهای پیام/ح

امکان جمع آوری 5 میلیارد تومان زکات فطریه در استان قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر