کد خبر: ۶۵۴۳۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱

ملت ایران با در دست داشتن پرچم اسلام و ایمان، در همه میدان‌ها پیروز است.

ملت ایران با در دست داشتن پرچم اسلام پیروز استبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ در بیانیه بسیج دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری به مناسب سوم خردادماه سالروز فتح فرخشهر آمده است:

«رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در مراسم دانش آموختگی دانشجویان امام حسین (ع) فرمودند: جوانان عزیز آینده برای شماست، شمایید که باید این تاریخ را با عزتش نگه دارید... خرمشهر‌ها در پیش است، نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است، البته ویرانی‌های جنگ نظامی را ندارد، بالعکس آبادانی به دنبال دارد، اما سختی‌اش بیشتر است.

دشمن راز پیروزی ما را در خرمشهر و خرمشهر‌ها را به چشم دید و فهمید این ملت اگر پرچم اسلام و ایمان را نگه دارد، در همه میدان‌ها پیروز خواهد شد، بنابراین سعی کردند این پرچم را سرنگون کنند. امروز همه تلاش آمریکا و دستگاه جبهه استکبار این است که عنصر قدرت، قوت، مقاومت و ایمان، اتکا به نفس، امید و اتحاد را از ما بگیرد.

قلب‌های پاک و روشن میلیون‌ها دانش آموز همچنان لبریز از عشق و ارادت به ولی امر زمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) می‌باشد و همچون شهیدان اسوه و راهنمای خویش همواره بر این میثاق مستحکم پایدارند.

دانش آموزان در پیروی از تدابیر رهبر فرزانه انقلاب، فشار‌های دشمنان برای به تسلیم کشاندن ملت ایران را محکوم به شکست می‌دانند و اعلام می‌کنند ملتی که در سخت‌ترین شرایط با اهدای خون بهترین فرزندان خود سربلند از میدان جهاد کوچک بیرون آمده است، به یقین در مقابل فشار‌های تحریم اقتصادی و توطئه تبلیغاتی و عملیات روانی گسترده آنان سر تسلیم فرو نخواهد آورد و همواره در عزت و اسلام خویش به خصوص نقشی که در هدایت اراده سایر ملل مسلمان بر عهده گرفته است دفاع خواهد کرد.

تمامی دانش آموزان تلاش بی امان برای تعالی همه جانبه کشور را تکلیف خود می‌دانند و همواره در تمامی صحنه‌های علمی، نوآوری، سازندگی، کمک رسانی و سایر عرصه‌ها، اراده تأثیرگذار خود را نشان داده و خواهند داد.

امروز روشنگری لازم است، سعی کنید ذهن‌ها را به اعماق حقایق و مسائل برسانید و تبیین را اساس کار بدانید و فایده در تبیین و کار درست و هوشمندانه است.

امروز خرمشهری دیگر در پیش است و دشمن دیروزی مستحکم‌تر و هوشیارتر آماده رزم است تا انقلاب اسلامی این میراث حضرت روح الله را از ریل اصلی خود خارج گرداند.

ترویج گفتمان واداده غربی تاکتیک رزمی دشمن دیروزی است و امروز صحنه عیان مبارزه دو گفتمان انقلابی و غیرانقلابی است. گفتمان واداده با ساز و برگ فرهنگی و سیاسی بی محابا در حال حمله به همه مستحکمات دینی و انقلابی است و در این مسیر ابایی از هیچ ندارد.

ما دانش آموزان انقلابی بیم از آن داریم که آنچه دیروز از همرزمان شهیدمان با خون و دل به دست آوردیم، آقایان غرب زده به کمترین بهایی از دست دهند. اقتصاد را وابسته و فرهنگ را عاری از نگاه ایرانی و اسلامی کنند و جامعه‌ای پر شکاف از انواع طبقاتی و اجتماعی ایجاد نمایند.

ما دانش آموزان درخواست می‌کنیم ما را در فتح خرمشهری دیگر فرماندهی کنید و اجازه ندهید بار دیگر، دشمن به اشغال خرمشهر امروز طمع کند.

خداوند روح مطهر و منور حضرت امام (ره) و شهدای دانش آموز را متعالی و سایه پر مهر و محبت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را برای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و جریان انقلابی مستدام بدارد و دل فرماندهی کل قوا از ما شاد گردد.»

گفتنی است: خرمشهر در استان خوزستان، در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ و پس از ۵۷۸ روز اشغال توسط نیرو‌های عراقی (از ۴ آبان ۱۳۵۹)، در جریان عملیات ۲۶ روزه بیت‌المقدس آزادسازی شد.

این روز به عنوان «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» نامگذاری شده است.

انتهای پیام/خ

دانش آموزان تعالی همه جانبه کشور را تکلیف خود می‌دانند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر