کد خبر: ۶۵۴۳۸۵۵
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خوزستان، استفاده از عوامل و اصولی که منجر به پیروزی عملیات بیت المقدس شد را راهکاری برای غلبه بر دشمنان امروز ایران دانست.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛سردار محمد علیپور مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خوزستان امروز در آیین غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای خرمشهر با بیان اینکه اولین شاخصه عملیات بیت المقدس  بحث اشراف اطلاعاتی  بود گفت: اشراف اطلاعاتی ویژگی بود که به واسطه آن ضعف و قوت دشمن شناسایی می شد و امروز بنا بر اشراف اطلاعاتی که  یکی از موضوعات مهم است باید هوشیار بوده و دشمن را سبک نشمرد.

وی با یادآور شدن اینکه جنگ امروز نیز ادامه دارد، افزود: باید اشراف اطلاعاتی در تمام زمینه ها آنچنان قوی باشد که بتوان نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف دشمن را شناسایی کرد، تا بتوان از نقاط ضعف دشمن ضربه وارد کرد.

مدیر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت: دشمن امروز دارای نقاط ضعف بسیار بزرگی است و اگر اراده شود می توان با تکیه بر پروردگار، خرمشهرهای بزرگ را ایجاد کرد.

سردار علیپور از اصل غافلگیری به عنوان اصول پیروزی عملیات بیت المقدس یاد کرد و افزود: موضوع دیگر در عملیات بیت المقدس بحث غافلگیری و فریب دشمن بود و امروز نیز باید دانست که در کجا باید از  اصل غافلگیری و فریب استفاده کرد.

وی  همچنین مهمترین اصل جریان انقلاب تا به امروز و به ویژه در عملیات بیت المقدس را اصل ولایت فقیه معرفی کرد و گفت: حضرت امام مردی بود که نترسید و فرمود ما پیروزیم؛ مردی که همه را برای بدست آوردن توانمندی درونی خود  تشویق کرد و فرمود ما می توانیم و توانستیم خرمشهر را به آغوش مردم برگردانیم.

انتهای پیام/ د

اصول پیروزی عملیات بیت المقدس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر