کد خبر: ۶۵۴۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷

محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود خاطره ای جالب از روزهای پس از آزادی خرمشهر منتشر کرد.

ایرانی مقیم آمریکا که گفت نوکر (امام) خمینی‌ امبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛   روز سوم خرداد ۱۳۶۱ روزی خاطره انگیز در ذهن ملت ایران است، روزی که در آن خرمشهر توسط رزمندگان اسلام پس از ماه‌ها اشغال توسط رژیم بعث عراق آزاد شد. این عملیات مهم و گسترده سه هفته  به طول انجامید  و در نهایت در سوم خرداد ۱۳۶۱ رزمندگان غیور ایرانی خرمشهر را که در روز‌های ابتدای جنگ به اشغال  عراق در آمده بود آزاد کردند.

محسن رضایی دبیر و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به همین مناسبت خاطره‌ای جالب از دوران دفاع مقدس و روزهای پس از آزادی خرمشهر در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

رضایی در اینستاگرام خود  نوشت:
چند روزی از آزادی خرمشهر گذشته بود. فرمانده دژبان جنوب تماس گرفت که فردی با لباس‌هایی شیک آمده و می‌گوید ایرانی و مقیم آمریکاست و می خواهد برود خرمشهر را ببیند. گفتم چه اشکالی دارد؟ برود. گفتند آخر کراوات زده و لحن و رفتاری غیر معمول دارد. متوجه شدم باید از ملی‌گراها باشد.
گفتم او را با یک خودرو ببرید خرمشهر را ببیند و برگردد. راننده‌ای که به همراه او رفته بود، نقل می‌کرد به محض آن‌که وارد شهر شدیم و آن فرد باورش شد شهر آزاد شده است، گفت اگر خمینی این است که خرمشهر را آزاد می‌کند، من نوکر او هستم.

 

ایرانی مقیم آمریکا که گفت نوکر (امام) خمینی‌ ام

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر