کد خبر: ۶۵۴۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال غرب کشور؛

مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال غرب کشور،گفت:کمبود اعتبار عامل اصلی تاخیر در اجرای کنار گذر غربی شهرستان عجب شیر است.

کنار گذر غربی عجب شیر ، معطل تخصیص اعتباربه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛  محمدصادق وجدی مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال غرب کشور با بیان این مطلب در عجب شیر گفت: میانگین پیشرفت کلی این طرح 60 درصد است و تاکنون 11 میلیارد تومان برای آن هزینه شده است اما همچنان با کمبود اعتبار برای تکمیل شدن مواجه است.


او خاطرنشان کرد : مقدمات استقرار پیمانکار در منطقه فراهم شده و بحث تامین اعتبار هم در شرایط فعلی کشور نیازمند کمک مسئولان استانی است.


وی افزود :طرح های مصوب راه و شهرسازی در عجب شیر و محدوده شیشوان را به یک کارگروه تخصصی واگذار می کنیم تا اقدامات لازم صورت گرفته و مسائل مربوط به ایمنی راه و عبور و مرور و ملاحظات محلی در آن پیش بینی شود.


نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه تکمیل این طرح موجب کاهش میزان تصادفات می شود گفت : این طرح که در سال 86 وارد مرحله اجرایی شده و قرار بود در سال 88 به بهره برداری برسد به دلیل کمبود اعتبار برای تملک و مسیرگشایی بلاتکلیف ماند.


علی جلیلی بازنگری در طرح فعلی کمربند عجب شیر را خواستار شد و افزود: با توجه به الحاق شیشوان به شهر عجب شیر، بازنگری در این طرح برای حل مشکلات مردم منطقه و همچنین مشکلات ترافیکی ضروری است.


وی ادامه داد : اگر اعتبارات اجرای این طرح به صورت قطره ای تزریق شود به طور حتم تا چند سال آینده هم به بهره برداری نخواهد رسید.


فرماندار شهرستان عجب شیر نیز گفت: 11 کیلومتر این کنارگذر بلاتکلیف مانده است.


عادل اصغر پور تقویت زیرساخت ها و راه های ارتباطی مثل احداث کنارگذرهای شهری را در این شهرستان ضروری دانست.

 

انتهای پیام/

کنار گذر غربی عجب شیر ، معطل تخصیص اعتبار

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر