کد خبر: ۶۵۴۴۸۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳

نشست صمیمی رزمندگان تبلیغی لشکر ۴۱ ثار لله کرمان با فرمانده سپاه ثارالله برگزار شد.

دورهمی رزمندگان تبلیغی با فرمانده سپاه ثارالله کرمان/ یادواره شهدا تبلیغی به زودیبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا لله کرمان شب گذشته در جمع رزمندگان تبلیغی دوران دفاع مقدس استان کرمان گفت:هر چقدر پیش میرویم نگاه به صحنه منطقه و جهان میکنیم به پیش بینی‌های رهبر معظم انقلاب بیش از پیش میرسیم.

وی افزود: یکی از ویژگی‌هایی که رزمندگان باید در خودشون نسبت به گذشته بیشتر ایجاد کنند تقوی الهی است، تقوی پیشه کردن یکی از خصوصیاتی که رزمندگان می‌توانند درراه پیشرفت در مقابل تهدیدات دشمن استفاده کنند.

سردار ابوحمزه اظهار داشت:اکنون با تهدیدات جدید دشمنان و جنگ نرم و مشکلات پیش روی تقویت تقواو پرهیزگاری و ایمان بهترین راه پیشرفت و مقابله است.

فرمانده سپاه ثارلله کرمان تاکیدکرد:همه کسانی که درخرمشهر وآزادی آن حضور داشتند کسانی بودند که ایمان و اعتقادشان و توکل باتقوا داشتند، اگر تقوا حاصل شود یه نتیجه رسیده‌است و کوشش‌ها به حاصل رسیده‌است.

وی بااشاره به تعبیرات حضرت امام گفت: اگر هفت عضو ظاهر انسان در اختیارش قرار گیرند و در کنار شرع و عقل قرار بگیرند میتوان به سعادت کامل رسیدو در زندگی اجتماعی نیز به جایی که سعادت اصلی است.

وی افزود: ظلم جنایت برخی افراد و ایستادن در برابر ارزش‌ها نشان از تسلط قوای هفت گانه این افراد در برابر عقلشان است،آن چیزی که انسان دراین ماه باید به آن توجه کند تفکر و تدبر است و هر کاری و هر اقدامی که میکند بایستی باید با تدبیر باشد.

سردار ابوحمزه تصریح کرد: در موضوعات مختلف انسان اگر خودش را موظف کرد و بر تمام قوا تسلط پیدا کرد پس در همه موارد با عقل تصمیم خواهد گرفت.

وی بیان کرد:بیشترین چیزی که اکنون جامعه ما به آن نیاز دارد این است که ملت ما باید ایمان و اعتقادشان راافرایش دهند،اگر انسانی متقی شد خداوند به وی قدرت فرقان عطا میکند وراه تشخیص برای افراد مهمترین عامل متقی شدن است.

فرمانده سپاه ثار لله کرمان یادآور شد:انسان در این ماه باید از خودش کامل مراقبت کند و اثرات آن در شب‌های قدر است که خودش رانشان میدهد.

سردار ابوحمزه اظهار کرد:اوج گرفتن معنوی در این‌ماه راه اعتلا و ارتقا مقام‌معنوی افراد است.

وی خواستار ارتباط و استفاده از ظرفیت رزمندگان مبلغ دوران دفاع مقدس و راهگشابرای برنامه‌های اجرایی و تبلیعی سپاه شد.

مسلمی مسئول فرهنگی سپاه ثارلله کرمان نیز در حاشیه برگزاری این مراسم گفت:این دورهمی و مراسم به منظور برگزاری یادواره شهداء تبلیغی استان کرمان برگزار شده و پیش مقدمه‌ای برای این مراسم است.

وی تصریح کرد:شهداء تبلیغی استان کرمان در دوران دفاع مقدس نقش بسزایی در پیشبرداهداف مقدس دفاع هشت ساله داشتند.

انتهای پیام/ح

دورهمی رزمندگان تبلیغی کرمان با فرمانده سپاه استان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر