کد خبر: ۶۵۴۷۳۲۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر از واژگونی تانکر تریلی حامل بنزین در محور اراک - ملایر خبر داد.

تانکر تریلی حامل بنزین در محور اراک - ملایر واژگون شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ وحید جوادی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: در تماس تلفنی خودرهای رهگذر با مرکز ۱۲۵ مبنی بر واژگونی خودروی تانکر تریلی حامل بنزین، سریعاً دو خودرو به همراه آتش‌نشانان به محل اعزام شد.

وحید جوادی افزود: مأموران آتش‌نشانی به محض رسیدن و مشاهده موقعیت و حساسیت حادثه برای جلوگیری از خطرات و انفجارهای احتمالی نسبت به کف‌پاشی محل واژگونی تانکر بنزین به زمین و خودرو اقدام کردند.

وی با بیان اینکه در ساعات اولیه با حضور و بررسی موقعیت محل، رهنمودها و توصیه‌های ایمنی و تخصصی لازم برای امنیت محل به آتش‌نشانان ارائه شد، اظهار کرد: به علت حساسیت موضوع و نیاز مبرم به کف‌کش ضدانفجار، با شرکت نفت ملایر بابت در اختیار گذاشتن این وسیله هماهنگی شد که اعلام کردند وسیله مذکور را در اختیار نداریم و باید با همدان هماهنگی شود بنابراین مجدداً دستگاه سوم خودروی آتش‌نشانی وارد عمل شد و شهردار به همراه معاون فرمانداری ملایر از روند عملیات بازدید کردند.

جوادی خاطرنشان کرد: در نهایت و بعد از تخلیه مقدار بنزین مانده در تانکر با فوم‌پاشی فراوان عملیات با موفقیت و بدون هیچ‌گونه حادثه خاصی به پایان رسید.

وی در ادامه به واژگونی خودروی سواری پژو در محور جاده توره- ملایر اشاره و اعلام کرد: طی تماس تلفنی که توسط رانندگان رهگذر در جاده مذکور با مرکز ۱۲۵ اعلام شد مبنی بر واژگونی خودروی سواری پژو، آتش‌نشانان به محض اطلاع سریعاً با یک دستگاه خودروی سنگین به محل موردنظر اعزام شدند.

جوادی ادامه داد: مأموران به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی نسبت به قطع برق خودرو اقدام کردند که در این رابطه با توجه به قطع برق خطر ایجاد حریق رفع شده بود و به کسی آسیب نرسید و در پایان با هماهنگی نیروی اتتظامی و یدک‌کش حاضر در محل، خودرو به پارکینگ حمل شد.

انتهای پیام/ د

واژگونی تانکر تریلی در محور اراک ملایر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر